Неділя, 04.12.2016, 23:29
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської області

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: admin1 
Форум » ОСВІТА » Яку освіту я хотів би отримати? » Яку освіту я хотів би отримати? (Висловлюйте власні думки щодо назви теми.)
Яку освіту я хотів би отримати?
admin1Дата: Вівторок, 05.01.2016, 20:10 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Репутація: 200
Статус: Offline
Освіченість-скарб;
праця-ключ до нього.
                              Буаст

Unlocker228Дата: П`ятниця, 01.04.2016, 06:32 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Як ви вважаєте, чому ніхто не спілкується на форумі школи?

danasuzukiДата: П`ятниця, 29.04.2016, 08:32 | Повідомлення # 3
Рядовий
-

Повідомлення відредагував danasuzuki - П`ятниця, 29.04.2016, 08:34

cherednykmaximДата: П`ятниця, 29.04.2016, 10:34 | Повідомлення # 4
Рядовий
Любі друзі. На сьогодні постає важливе питання... Майбутня професія наших співвітчизників, побратимів. На мою думку кожен повинен поміркувати про те , на що він здатний для поліпшення державного устрою і становища. Люди, як не вийде поступити до інституту, йдіть в армію, там відносно непогано, льготи! І на вас чекає багато вражень та адреналіну. Є великі шанси кар'єрного росту. Слава Україні... v

shapic9924Дата: П`ятниця, 06.05.2016, 16:20 | Повідомлення # 5
Рядовий
Сучасний світ різноманітний. Кожного дня темпи прогресу ростуть. Нові знання, технології "захоплюють" світ. Тому вигідно не відставати від часу, а крокувати з ним нога в ногу. Але я хочу обрати професію, яка буде дійсно мені по душі. Я хочу вчитися на факультеті міжнародних відносин Київсько Національного університету ім. Шевченка. По-переш, я хочу вивчати мову, а ця спеціальність розрахована на вивчення кількох мов. По-друге, я стану дипломатом і представлятиму країну в різноманітних іноземних і державних структурах, інститутах. Другою вищою освітою я бачу журналістику. Адже з цією сферою я знайомий понад 3 роки і хотів би продовжувати пізнавати щось нове. Яка б професія не була високооплачувана, все одно треба вибирати те, що тобі до душі. Адже ти будеш працювати все життя. А як говорить народна мудрість, якщо ти обиреш професію за своїми захопленнями, то ти ніколи не будеш працювати! Тож робіть правильний вибір. wink

llliДата: Неділя, 10.07.2016, 20:48 | Повідомлення # 6
Рядовий
Нужно больше рекламы, а то всплывающих сообщений в углу и всплывающих окон при нажатии на страницы сайта мало.

Форум » ОСВІТА » Яку освіту я хотів би отримати? » Яку освіту я хотів би отримати? (Висловлюйте власні думки щодо назви теми.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Сумська ЗОШ № 27 © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz