Середа, 07.12.2016, 17:17

E-mail: zosh27sumy@ukr.net
Адреса сайту: school27.at.ua

Герб школи Гімн школи  Кредо школи

В куточку затишному рідного міста,
Між білих берез, серед квітів барвистих,
Де сонце привітне і небо прозоре
Стоїть наша мила, улюблена школа.
Із першого погляду зовсім звичайна,
Така ж гомінка, клопітлива, повчальна,
Як безліч у місті. Але 27-ма
Для нас найрідніша, найкраща в усьому.
Приспів:
Школо, рідна школо!Доброти колиска.
Я тобі вклонюся низько до колін.
Школо, рідна школо! Випустила в світ ти
Скільки, і не злічиш, юних поколінь.
Тут кожна дрібничка нам радує око:
Зелені газони, каштани високі
Охайне подвір'я, нові кабінети,
Де ваблять знаннями цікаві предмети.
І кожного ранку іде на роботу,
Щоб дітям віддати любов і турботу,
Щоб кожного учня всьому научити,
Наш милий, розумний, невтомний учитель.
Творчого учня може
зростити

тільки творчий учитель

Візитка

КУ Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів №27, м. Суми, Сумської області заснована у 1972 році.

Проектна потужність – 960 чоловік.

Головною метою навчального закладу є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття повної загальної освіти.

Відповідно до Концепції профільного навчання у школі запроваджено поглиблене вивчення предметів: математики та української мови, визначені профілі навчання.

Допрофільна підготовка здійснюється на базі основної школи в 8-9-х класах. 8-А, 9-А класи - з поглибленим вивченням математики, 8-Б, 9-Б класи - з поглибленим вивченням української мови. Здійснення повноцінних результативних змін у діяльності школи неможливе без високого рівня науково–методичного забезпечення і стабільно творчо працюючих педагогів. Тому питання підвищення їх кваліфікації, вдосконалення їх майстерності, впровадження в масову практику сучасних досягнень психолого–педагогічної науки та передового досвіду є пріоритетними в школі.

Належні умови для якісного засвоєння знань учнів створює педагогічний колектив у складі 64 учителів. Усі педагоги мають вищу педагогічну освіту.

Навчально–виховний процес повністю забезпечений фахівцями, які мають спеціальну освіту й володіють державною мовою.

Домінуючою формою методичної роботи в школі є методичні об’єднання вчителів. У своїй діяльності вони практикують різноманітні види роботи: заслуховування й обговорення доповідей, взаємовідвідування відкритих уроків і виховних заходів, бібліографічні огляди, практичні заняття з учителями, проведення "круглих столів”, творчих звітів учителів вищої категорії, презентації досвіду роботи над власною методичною проблемою, проведення предметних Тижнів, семінарів. Діяльність ШМО мобілізує роботу над загальношкільною методичною проблемою педколективу, яка проходила через усі форми роботи з учителями.

Педагоги школи постійно підвищують свій професійний рівень: беруть участь у міських, обласних, республіканських семінарах, тренінгах, конференціях, виставках.

На базі нашої школи теж проходять методичні заходи міського та обласного рівнів, на яких майстри педагогічної праці навчального закладу діляться досвідом своєї роботи:

- Трибуна педагогічного досвіду для вчителів географії з теми «Діалогово-комунікативне навчання на уроках географії»;

- Школа педагогічної майстерності для вчителів історії з теми «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках історії з використанням елементів інтерактивних технологій»;

- семінар для слухачів міської Школи вчителів-стажистів «Технологія особистісно зорієнтованого навчання: теорія і практика»;

- очно-заочний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Початкова школа»;

- конкурс ораторського мистецтва;

- конкурс художнього читання;

- ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (хлопці). семінари обласного рівня:

- семінар-практикум «Сучасні методи навчання на уроках математики»;

- семінар-практикум «Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках фізики»;

- педагогічна практика для вчителів біології, які проходили курси підвищення кваліфікації при СОІППО;

- семінар-практикум «Наступність викладання образотворчого мистецтва в загальноосвітніх навчальних закладах»;

- обласний тур конкурсу «Учитель року» в номінації «Світова література»;

- ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології.

Робота педагогічного та учнівського колективів школи неодноразово висвітлювалася у засобах масової інформації, зокрема у газетних виданнях "В двух словах”, "Ваш шанс”, міському тижневику "Суми і сумчани”, на місцевому телебаченні. Методичні рекомендації щодо викладання предметів, авторські розробки уроків вчителів, позакласних заходів публікуються в періодичних фахових виданнях, випускаються окремими виданнями у співавторстві з іншими педагогами.

Творчість не обмежується окремими методичними знахідками. Творчість – це постійний рух уперед, до досконалішого, до нового.

Якою має бути школа ХХІ століття?
               С – самодостатньою

У – успішною