Понеділок, 19.11.2018, 02:33

Етапи розвитку школи

1972 р. - відкриття школи на чолі з першим директором – Данчук Лідією Федорівною, почав роботу шкільний музей ім. К. Зеленко.

1974 р. - перший випуск школи.

1987 р. - очолив школу Литвин Володимир Іванович.

1991 р. - перехід на українську мову навчання.

1991 р.- директором школи стає Калина Ветта Петрівна.

1994 р.- початок співробітництва з Сумським державним університетом.

2000 р. - почав роботу комп’ютерний клас школи, запровадження 12-бальної системи навчання, семестрової структури.

2003 р. - упровадження профільного навчання, почали роботу філологічний та фізико-математичний класи.

2008 р. - шкільному музею ім. К. Зеленко присвоєно звання «Зразковий».

2008 р. - школу очолює Плотницька Ольга Федорівна.

2009 р. - за результатами проведеної експертизи рівня освітньої діяльності закладу визначено рівень освітньої діяльності «високий».

2013 р. – школа стала учасником Національного проекту «Відкритий світ» (впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій).

2015 р. – заклад став переможцем конкурсу “Samsung назустріч знанням” (впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій).

2017 р.  - школа стала учасником Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства “Демократична школа”.

2017 р. — заклад  став учасником пілотного впровадження нового державного стандарту початкової освіти в рамках реформи “Нова українська школа”.

2018 р.—школа стала переможцем грантового проекту HEALTHY SCHOOLS.

Сумська ЗОШ № 27 © 2018