Середа, 12.12.2018, 21:38

Методична робота

Соціальна місія школи

Потужну державу і конкурентну економіку забезпечить згуртована спільнота творчих людей, відповідальних громадян, активних і підприємливих. Саме таких повинна готувати середня школа України.

Концепція Нової української школи

Ідея педагогічного колективу

Створення оптимальних умов для творчої реалізації кожної дитини як особистості у всій своїй унікальності.

Педагогічне кредо колективу

Творчого учня може зростити тільки творчий учитель

У 2018-2019 навчальному році педагогічний колектив Комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області працює над розв’язанням науково-методичної проблеми

“Формування життєвих компетентностей здобувачів освіти

в процесі реалізації особистісно зорієнтованого, компетентнісного та діяльнісного підходів в умовах сучасного інформаційно-освітнього середовища”

Складові проблеми:

• управлінська:

“Реалізація особистісно зорієнтованого, компетентнісного, діяльнісного підходів в освітньому процесі в умовах сучасного інформаційно-освітнього середовища”

• виховна:

“Формування соціального досвіду здобувачів освіти в процесі правового, морального та громадянського виховання”

• психолого-педагогічна:

“Психолого-педагогічний супровід формування соціального досвіду здобувачів освіти в процесі правового, морального та громадянського виховання”

Завдання методичної роботи
Загальні положення МО
Учасники конкурсів

Найбільш поширені технології навчання в закладі

• технологія особистісно зорієнтованого навчання;
  • інтерактивні технології;
  • проблемного навчання;
  • технологія розвитку критичного мислення;
  • інформаційно-комунікаційні технології;
  • метод проектів.