Субота, 03.12.2016, 14:46

Методичне об'єднання вчителів математики, фізики, інформатики

Методичне об’єднання вчителів математики, фізики, інформатики

Навчально-виховний процес з математики, фізики та інформатики у Сумській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №27 забезпечують 6 вчителів математики, 3 вчителі інформатики, 3 вчителі фізики. Із них 5 спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії: Балак Т.О., Павленко Т.І., Зуй Г.В., Суховій О.І., Шевченко І.О.; 2 спеціалісти  першої кваліфікаційної категорії: Сокрута Н.О., Басова О.М.; 1 спеціаліст другої кваліфікаційної категорії: Качановська К.В.; 2 спеціалісти: Фененко О.А., Каща М.М.

Керівник методичного об’єднання - Павленко Тетяна Іванівна.

Щоб виховати активну, творчу, духовно багату особистість, учителю потрібно постійно навчатися. Методична робота вчителів кафедри  спрямована на виховання вимогливості до своєї праці, бажання пошуку більш раціональних методів навчання й виховання учнів.

Досвідом роботи  вчителі методичного об’єднання діляться під час проведення показових уроків у рамках предметного тижня, на засіданнях педагогічних рад, на звітах учителів, які атестуються, методичних заходах міського та обласного рівнів.

Блог учителя інформатики

Басова О.М. розробила збірку "Робота з он-лайн сервісом Prezi" (схвалено науково-методичною радою Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради (протокол №3 від 20.05.2016 р.).

Павленко Т.І., Суховій О.І. брали участь у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Пильчук М.В., Басова О.М. брали участь у роботі журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та інформаційних технологій.

Калина В.П. розробила збірник "Контрольні роботи з алгебри для 8 класу з поглибленим вивченням математики (за програмою "Програма для 8-9 класів з поглибленим вивченням математики - Інформаційний збірнинк МОНУ, №16, 17, червень 2008 року")".

Пильчук М.В. розробила систему уроків з інформатики "Шлях до успіху" (розробки конспектів уроків інформатики в 7 класі відповідно до нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти).

Учителі кафедри брали участь у роботі шкільної творчої групи "Інновації в ІКТ" (Басова О.М., Пильчук М.В., Шевченко І.О., Фененко О.А.). Результати роботи представлені в збірці "Робота з он-лайн сервісом Prezi" (досвід роботи творчої групи "Інновації в ІКТ"), схвалено методичною радою комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області (протокол №5 від 23.05.2016 р.).