Середа, 20.09.2017, 15:56

Методичне об'єднання вчителів математики, фізики, інформатики

Методичне об’єднання вчителів математики, фізики, інформатики

Навчально-виховний процес з математики, фізики та інформатики у Сумській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №27 забезпечують 6 вчителів математики, 3 вчителі інформатики, 2 вчителі фізики. Із них 6 спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії: Балак Т.О., Павленко Т.І., Зуй Г.В., Суховій О.І., Шевченко І.О., Басова О.М.; 2 спеціалісти  першої кваліфікаційної категорії: Сокрута Н.О., Качановська К.В.; 2 спеціалісти: Кузьменко Т.І., Каща М.М.

Керівник методичного об’єднання - Павленко Тетяна Іванівна.

Щоб виховати активну, творчу, духовно багату особистість, учителю потрібно постійно навчатися. Методична робота вчителів кафедри  спрямована на виховання вимогливості до своєї праці, бажання пошуку більш раціональних методів навчання й виховання учнів.

Досвідом роботи  вчителі методичного об’єднання діляться під час проведення показових уроків у рамках предметного тижня, на засіданнях педагогічних рад, на звітах учителів, які атестуються, методичних заходах міського та обласного рівнів.

Блог учителя інформатики

Басова О.М. розробила збірку "Робота з он-лайн сервісом Prezi" (схвалено науково-методичною радою Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради (протокол №3 від 20.05.2016 р.).

Павленко Т.І., Суховій О.І. брали участь у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Басова О.М. брали участь у роботі журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та інформаційних технологій.

Учителі кафедри брали участь у роботі шкільної творчої групи "Інновації в ІКТ" (Басова О.М., Шевченко І.О.). Результати роботи представлені в збірці "Робота з он-лайн сервісом Prezi" (досвід роботи творчої групи "Інновації в ІКТ"), схвалено методичною радою комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області (протокол №5 від 23.05.2016 р.).

Сумська ЗОШ № 27 © 2017