Середа, 12.12.2018, 21:38

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)

Методичне об'єднання вчителів математики, фізики, інформатики

Навчально-виховний процес з математики, фізики та інформатики у Сумській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №27 забезпечують:

5 вчителів математики,

3 вчителі інформатики,

2 вчителі фізики.

Серед них:

6 спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії:  Павленко Т.І., Зуй Г.В., Суховій О.І., Шевченко І.О., Басова О.М., Васильчук Л.М.;

2 спеціалісти  першої кваліфікаційної категорії: Сокрута Н.О., Качановська К.В.;

спеціаліст другої категорії: Святенко М.В.,

1 спеціаліст: Кузьменко Т.І.

Керівник методичного об’єднання - Павленко Тетяна Іванівна.

Учителі працюють над методичною проблемою "Формування життєвих компетентностей учнів за допомогою активних та інтерактивних форм і методів навчання на уроках математики, фізики та інформатики". У методичній діяльності вчителі використовують різні форми. Створено певні педагогічні умови на уроках шляхом добору прийомів і методів контролю, що стимулюють учнів до ефективної навчальної діяльності, гуманну доброзичливу атмосферу, затишне комфортне середовище, систему неформальної ділової комунікації, в якій учитель і учень спілкуються як особистості, цінуючи унікальність і своєрідність один одного.

Щоб виховати активну, творчу, духовно багату особистість, учителю потрібно постійно навчатися. Методична робота вчителів кафедри  спрямована на виховання вимогливості до своєї праці, бажання пошуку більш раціональних методів навчання й виховання учнів.

Досвідом роботи  вчителі методичного об’єднання діляться під час проведення показових уроків у рамках предметного тижня, на засіданнях педагогічних рад, на звітах учителів, які атестуються, методичних заходах міського та обласного рівнів, на сторінках фахових видань.

Беруть участь у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (математика, фізика, асторономія, інформаційні технології).

Блог учителя інформатики

Сумська ЗОШ № 27 © 2018