Субота, 03.12.2016, 14:44

Методичне об’єднання вчителів фізичного виховання і спорту

До методичного об’єднання вчителів фізичного виховання і спорту та предмета  «Захист Вітчизни» і медичної підготовки входять педагоги:

Калюжна Лариса Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель",

Босенко Олександр Васильович, спеціаліст другої категорії,

Курбет Євгеній Григорович, спеціаліст,

Ігошев Олег Олексійович, спеціаліст,

Міхєєва Ольга Миколаївна, спеціаліст,

Шевченко Сергій Борисович, вчитель військово-патріотичного виховання, спеціаліст І категорії,

Ткаченко Оксана Олександрівна, спеціаліст І категорії.

Учителі постійно вдосконалюють педагогічну майстерність, проводять спортивно-масову роботу, залучаючи до активної діяльності більшу кількість школярів, пропагуючи переваги фізичної культури і спорту, здорового способу життя серед учнів та їх батьків.

Учителі кафедри формують у школярів здатність до оперування знаннями про рухову активність, про засоби збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я, розвивають практичні навички з надання першої медичної допомоги, проводять майстер-класи для учнів, власним прикладом формують в учнів ціннісне ставлення до життя та здоров’я: учителі беруть участь у спортивних змаганнях і професійних конкурсах протягом навчального року й посідають призові місця.