Неділя, 25.02.2018, 20:09

Методичне об’єднання вчителів фізичного виховання і спорту

До методичного об’єднання вчителів фізичного виховання і спорту та предмета  «Захист Вітчизни» і медичної підготовки входять педагоги:

Калюжна Лариса Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель", керівник методичного об’єднання;

Курбет Євгеній Григорович, спеціаліст,

Ігошев Олег Олексійович, спеціаліст,

Міхєєва Ольга Миколаївна, спеціаліст,

Скляренко Артем Олександрович, молодший спеціаліст,

Шевченко Сергій Борисович, вчитель військово-патріотичного виховання, спеціаліст І категорії,

Ткаченко Оксана Олександрівна, спеціаліст І категорії.

Учителі постійно вдосконалюють педагогічну майстерність, проводять спортивно-масову роботу, залучаючи до активної діяльності більшу кількість школярів, пропагуючи переваги фізичної культури і спорту, здорового способу життя серед учнів та їх батьків.

Учителі кафедри формують у школярів здатність до оперування знаннями про рухову активність, про засоби збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я, розвивають практичні навички з надання першої медичної допомоги, проводять майстер-класи для учнів, власним прикладом формують в учнів ціннісне ставлення до життя та здоров’я: учителі беруть участь у спортивних змаганнях і професійних конкурсах протягом навчального року й посідають призові місця.

Сумська ЗОШ № 27 © 2018