Середа, 13.12.2017, 12:12

Методичне об’єднання вчителів іноземних мов

До складу методичного об’єднання вчителів іноземних мов входять

спеціаліст вищої категорії   Воліна Оксана Іванівна, керівник методичного об’єднання;

спеціалісти першої категорії: Гайдай Тамара Андріївна, Валюх Оксана Олексіївна;

спеціалісти другої категорії:  Безручко Ольга Віталіївна, Колонтаєвська Юлія Миколаївна, Книш Анна Анатоліївна, Кривошеєва Марина Олександрівна, Ткаченко Ірина Олександрівна;

спеціаліст: Трубачова Юлія Вікторівна.

Колектив методичного об’єднання вчителів іноземних мов спрямовує свою роботу на впровадження нових педагогічних та інформаційних технологій у навчальний процес у рамках нового Державного стандарту освіти й методичної теми «Стимулювання розвитку інтелектуального і творчого потенціалу учнів та формування їх життєвих і комунікативних компетентностей у процесі вивчення іноземної мови шляхом упровадження інноваційних технологій». Вищеназваній методичній темі підпорядковані і теми самоосвіти вчителів методичного об’єднання.

Педагоги постійно беруть участь у міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах, у роботі методичного об’єднання навчального закладу і міста, виступаючи на педагогічних радах, семінарах, де діляться власними ідеями. Учителі іноземних мов відвідують освітні заходи, тренінги, педагогічні практикуми, майстерні, творчі лабораторії, беруть участь у семінарах спільно з видавництвами McMillan, Cambridge, Oxford University Press, Pierson Education, що засвідчено отриманими сертифікатами, у вебінарах та круглих столах.

З 2012 року у школі вивчається німецька мова як друга іноземна. Результатом роботи є проведення інтегрованих заходів, білінгвальних уроків, інтелектуальної німецькомовної гри, флешмобів, участь в олімпіаді з німецької мови. Учитель Кривошеєва М.О. є членом асоціації українських германістів, який співпрацює з викладачами Гете інституту (Німеччина).

Значна увага приділяється організації роботи з обдарованими учнями. Учні навчального закладу взяли участь у 1-й Українській Інтернет-олімпіаді з англійської мови, є постійними учасниками ІІ етапу міської олімпіади з англійської мови для учнів 4-х класів, Всеукраїнських олімпіад з англійської і німецької мов, IV туру Міжнародної програми обміну FLEX.

За ініціативи та підтримки директора навчального закладу Плотницької Ольги Федорівни методичне об’єднання вчителів іноземних мов робить перші спроби у налагодженні співпраці з учнями і учителями школи штату Нью-Йорк, США. Педагоги разом з учнями організовують і проводять онлайн спілкування,  ведуть листування, обмінюються досвідом роботи.

Євроклуб нашої школи тісно співпрацює з громадськими організаціями міста, волонтерами Корпусу Миру, центром європейських ініціатив. Члени Євроклубу беруть участь у благодійних акціях, ярмарках, тематичних фестивалях, проводять майстер-класи, презентують культуру і традиції європейських країн в рамках заходів, присвячених Дням Європи.

Щорічно учні навчального закладу залучаються до участі в інтерактивних конкурсах з англійської мови «Грінвіч», «Пазл», німецької мови «Орлятко».

Мовні літні табори у системі освіти – спроба неформального підходу до навчання заради досягнення учнями результатів у спілкуванні з однолітками. Заняття, що проводяться у літніх мовних таборах, допомагають дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою.

Своїм досвідом учителі іноземних мов діляться на сторінках періодичних видань та Інтернет-ресурсів.

Блог учителя англійської мови Воліної О.І.

Сумська ЗОШ № 27 © 2017