Субота, 03.12.2016, 14:46

Методичне об’єднання вчителів іноземних мов

У 2014-2015 навчальному році вчителі працюють над проблемою «Методичний та педагогічний супровід формування компетентної особистості», яка є складовою методичної проблеми навчального закладу «Від інноваційного змісту освіти через педагогічну майстерність учителя до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах».

Керівник методичного об’єднання – Воліна Оксана Іванівна, учитель вищої категорії.

Спеціаліст першої категорії – Гайдай Тамара Андріївна.

Спеціалісти другої категорії: Валюх Оксана Олексіївна, Безручко Ольга Віталіївна.

Спеціалісти: Книш Анна Анатоліївна, Колонтаєвська Юлія Миколаївна, Трубачова Юлія Вікторівна.

У зв’язку з переходом на новий Державний стандарт початкової і середньої освіти учні вивчають німецьку мову як другу іноземну, учитель Слепенко Марина Олександрівна, спеціаліст.

Учителі кафедри працюють над підвищенням свого професійного рівня, впровадженням у навчально-виховний процес досягнень педагогічної науки, інтерактивних технологій навчання. Напрацюваннями з тем вони діляться на засіданнях методичного об’єднання учителів іноземних мов, під час підготовки і проведення показових відкритих уроків та позакласних заходів. Учителі методичного об’єднання взяли за правило використовувати ІКТ на різних етапах уроку.

Воліна О.І. брала участь у журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови, відбірковому етапі до ІІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови, конкурсі «Срібні родзинки».

У 2013-2014 році навчальний заклад брав участь у конкурсі «Кращий навчальний кабінет». У номінації «Кабінет англійської мови» кабінет №309 став лауреатом конкурсу.

У жовтні 2013 року учні 9-10 класів взяли участь у «Програмі обміну майбутніх лідерів» FLEX. Верещага Сергій Сергійович, учень 9 – А класу, став фіналістом і у період з липня 2014 по липень 2015 року знаходиться у штаті Місіссіппі (США) на навчанні.