Вівторок, 06.12.2016, 13:17

Методичне об’єднання вчителів історії

Працюють учителі:

Борисенко Ю.В. – учитель  вищої категорії, керівник методичного об’єднання  вчителів історії.

Ботвінко Ю.В. –  учитель другої категорії.

Філоненко Ю.С. –  спеціаліст.

Головним завданням учителі вважають вдосконалення форм і методів навчання шляхом впровадження інтерактивних, проектних, інформаційно-комунікативних технологій та їх елементів на різних етапах уроку.

У організації навчання відбулось зміщення акценту з домінування окремих форм і методів навчання на визнання їх плюралізму, переваги творчої ініціативи, вибору, самооцінки. Але для того, щоб на уроках існувала атмосфера творчої пізнавальної діяльності, потрібно, щоб учні добре володіли базовими знаннями. Творчо зацікавлено може працювати тільки той, в кого сформовані основні компетентності з предмета.

Виходячи з цього, учителі кафедри історії, використовуючи різні інноваційні технології , велику увагу надають формуванню в учнів загально-навчальних умінь і навичок, які допомагають учням зорієнтуватися в історичному матеріалі, розвивають мислення, пізнавальну активність, самостійність, творчість.