Вівторок, 22.08.2017, 02:49
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської областіНаше опитування
Загальний стаж вашої педагогічної діяльності?
Всього відповідей: 133
Закладки
Статистика
Block title
Форма входу

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

         Як сонце і тепло необхідні для розквіту квітки, так любов, повага і беззастережне прийняття кожного є передумовою розквіту педагога – майстра, творчого вчителя, здатного виховати обдаровану особистість.

        Основним завданням учителя на нинішньому етапі розвитку нашого суспільства є забезпечення виходу кожного учня на рівень базової освіти та встановлення розвитку пізнавальної і творчої активності, формування не тільки предметних компетентностей учнів, а й самоосвітніх. Тому всі аспекти навчання спрямовані на розвиток творчої особистості, розкриття обдарованості кожної дитини.

На кафедрі початкових класів працює 16 вчителів і 2 вихователі групи продовженого дня. Серед них:

10 спеціалістів вищої категорії: Плотницька О.Ф., Проценко Н.Г., Ситник І.М., Ушкалова Л.М., Луговська І.О., Войтенко С.І, Ягупа І.Д., КовальЛ.Д., Бариш Г.В., Лопатіна Л.О., Бухолдіна С.М.

 Плотницька О.Ф., Проценко Н.Г., Луговська І.О., Ягупа І.Д., Ушкалова Л.М., Бухолдіна С.М.  мають звання «Старший учитель».

Проценко Н.Г. має звання "Відмінник освіти України".

2 спеціалісти першої категорії: Азарова Н.М.,  Нагорна Т.В., 

Спеціаліст другої категорії – Скиба С.О.

Спеціалісти: Піддубна М.Р., Трубачова Ю.В., Алексенко О.В., Єна С.М.

Бакалавр: Дрижирук Н.М.

        Учителі нашої школи є учасниками та переможцями фахових конкурсів:

        Войтенко С.І., Коваль Л.Д., Проценко Н.Г., Лопатіна Л.О., Ягупа І.Д. – переможці  конкурсу «Срібні родзинки»;

       Луговська І.О. – лауреат конкурсу  (ІІ місце) «Учитель року – 2014»;

у конкурсі «Найкращий шкільний кабінет», номінація «Кабінет початкового навчання» –  кабінет 101 став лауреатом.

        Наші вчителі працюють у складі журі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика – в міському та обласному турі; учнівській олімпіаді з психології – в обласному турі.

          Войтенко С.І є рецензентом методичних рекомендацій для вчителів початкових класів "Організація навчально-виховного процесу в 1 класі. 2013-2014 н.р.»

          Педагоги співпрацюють з періодичними виданнями. Свої доробки розміщують на сторінках «Початкової освіти», журналу «Розкажіть онуку», інтернетвидання «Відкритий урок».

          Войтенко С.І. Інтеграція краєзнавчих знань // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2012. – №3.

          Коваль Л.Д. Вчимо читати самостійно // Початкова освіта. – 2012. – №1.

          Луговська І. О. Пригоди короля Економа в супермаркеті. Закріплення випадків додавання і віднімання двоцифрових чисел в межах 100 без переходу через десяток.// Розкажіть онуку. – 2012. – №5.

         Плотницька О.Ф. Сучасний освітній заклад як флагман української освіти.// Матеріали Всеукраїнського з міжнародною участю наукового освітнього форуму "Відкриті інновації як феномен глобальноорієнтованого суспільства"ю - Суми РВВ СОІППО. - 2013.

          У 2014-2015 навчальному році вчителі активно співпрацюють із журналом «Відкритий урок: розробки, технології, досвід»:

          Лопатіна Л.О. Урок з розвитку продуктивного мислення «Числові головоломки» в 4 класі.// Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2014. –  №12.

          Ушкалова Л.М. Урок з основ здоров’я в 1 класі «Уміння товаришувати».// Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2014. –  №12.

          Ягупа І.Д. Урок з природознавства в 4 класі «Материки Землі».// Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2014. –  №12.

          Ягупа І.Д. Урок з природознавства в 4 класі «Океани Землі».// Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2015. –  №1.

          Азарова Н.М., Луговська І.О., Ушкалова Л.М. Виховний захід "Що таке ліс".//Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2015. –  №1.

          Ягупа І.Д. «Розвиток професійних якостей керівника загальноосвітнього навчального закладу».// Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2015. –  №3. Матеріали отримали Відзнаку «Вибір редакції».

          Форум педагогічних ідей «Урок» нагородив Почесним дипломом Ягупу І.Д. за узагальнення та популяризацію власного педагогічного досвіду в 2014/2015 навчальному році.

         Раціональне поєднання колективної мудрості та індивідуальної творчості дає змогу віднаходити нові шляхи до вершин педагогічної майстерності. З 2010 року у школі діє творча група учителів початкових класів, метою якої є підвищення професійної компетентності педагогічних працівників та залучення їх до науково-дослідницької роботи. Результатом роботи  творчої групи стали збірки:

         2010-2011 навчальний рік – збірка «Диктанти краєзнавчого змісту». Запропоновані диктанти розповідають про минуле й сучасне рідного краю, знайомлять дітей зі славетними земляками, культурною спадщиною, духовними традиціями, природою, виховують у дітей почуття любові до свого рідного краю, прищеплюють інтерес до історії Сумщини, сприяють всебічному розвитку учнів. 

        2011-2012 навчальний рік – збірка «Задачі краєзнавчого змісту». Запропоновані задачі  дозволяють школярам не лише опанувати практичні навички, арифметичні дії, але й ознайомлюють з історією своєї області, міста, досягненнями науки і культури Сумщини, культурною спадщиною, природою, виховують у дітей почуття гордості за свій рідний край. Задачі складено відповідно до чинної програми з математики. Їх можна використовувати на будь-якому етапі уроку, для контролю знань, як додаткові завдання для учнів.

        2012- 2013 навчальний рік – добірка краєзнавчих матеріалів  «Хвилинки каліграфії краєзнавчого змісту». Пропоновані у збірнику хвилинки каліграфії застосовуються з метою вдосконалення каліграфії, формування графічно правильного, чіткого, грамотного й швидкого письма в учнів, допомагають реалізовувати виховне спрямування уроку через краєзнавчий матеріал. Збагачують мову учнів, активізують допитливість, розширюють інтелект, виховують у дітей любов до рідного краю, прищеплюють інтерес до історії Сумщини. Матеріал розміщений  відповідно до програми з рідної мови для початкових класів.

         Творчим доробком педагогів школи у травні 2014 році  став друк посібника «Розповіді про письменників. Презентації». Ці матеріали використовують учителі на уроках літературного читання. Цей посібник та всі інші були подані на розгляд та схвалені науково-методичною радою   Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради.

         У 2015  році творча група продовжує видала посібник з «Образотворчого мистецтва», який допомагатиме створювати базу для успішного опанування учнями художніх компетенцій основної школи.

 

 

Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz