Неділя, 22.07.2018, 23:22

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

Професія вчителя початкових класів унікальна. Адже, закладаючи у свідомість дітей першооснови наук, учитель впливає і на подальшу долю своїх вихованців. Дітей навчають не тільки читати і писати, їх інтегрують у суспільство. Наскільки активною і позитивною стане людина, коли виросте, великою мірою залежить від першого наставника, від його професійної майстерності.

До складу методоб’єднання вчителів початкових класів входить 15 педагогів:

спеціалісти вищої категорії: Плотницька О.Ф., Ягупа І.Д., Ситник І.М., Ушкалова Л.М., Луговська І.О., Войтенко С.І, Коваль Л.Д., Лопатіна Л.О., Бариш Г.В.

Мають звання «Старший учитель» –Ягупа І.Д., Ушкалова Л.М., Луговська І.О., Войтенко С.І, Коваль Л.Д.

2 спеціалісти першої категорії: Азарова Н.М., Нагорна Т.В.

2 спеціалісти другої категорії — Скиба С.О., Єна С.М.

2 спеціалісти – Піддубна М.Р., Алексенко О.В.

Науково-методична проблема, над якою працюють учителі початкових класів: «Удосконалення освітнього простору для формування конкурентноспроможної особистості через розвиток творчої взаємодії учасників навчально-виховного процесу в контексті модернізації освіти».

Наші педагоги – активні учасники міських, обласних, регіональних заходів (зустрічі з авторами Програм та підручників, тренінги, майcтер-класи, міський конкурс «Срібні родзинки», Всеукраїнський конкурс освітніх технологій – 2016 журналу «Вчитель початкової школи», Всеукраїнська акція-конкурс «Здорова дитина – квітуча Україна» та Всеукраїнська акція «Щоб навчання було цікавим» від журналу «Розкажіть онуку», міський ярмарок педагогічних ідей та інновацій, Міжнародний фестиваль освітніх технологій «Перспектива-Суми 2017», вебінари в рамках онлайн-проекту видавництва «Ранок» «Інтерактивна школа творчого вчителя»).

Робота вчителів початкової школи відзначається цілеспрямованістю, послідовним глибоким дослідженням обраних проблем, трансформуванням педагогічних ідей.

Творчою групою педагогів розроблено методичні посібники, які схвалено науково-методичною радою ІМЦ:

• «Збірник задач для початкових класів краєзнавчого змісту»
  • «Збірник диктантів краєзнавчого змісту з української мови для початкових класів»
  • «Збірник каліграфічних хвилинок краєзнавчого змісту для уроків української мови в початкових класах»
  • «Розповіді про письменників»
  • «Розповіді про художників»
  • «Я у світі»
  • «Уроки позакласного читання. 3-4 клас».

Власні посібники створили:

• І.Д. Ягупа «Допоможе штрихування зробить захопливим навчання»
  • Н.М. Азарова «Збірник хвилинок каліграфії народознавчого змісту для учнів початкової школи
  • Л.Д. Коваль «Експрес-контроль з позакласного читання для 3-4-х класів»
  • І.О. Луговська «Дидактичний матеріал з економіки для учнів початкових класів».

Учителі нашої школи діляться досвідом на сторінках періодичних та Інтернет видань — «Відкритий урок: Розробки. Технології. Досвід», «Учитель початкової школи», «Початкове навчання та виховання», «Розкажіть онуку», «Початкова школа», https://super.urok-ua.com, https://urok-ua.com, http://www.yrok.net.ua.

Значна увага приділяється роботі з обдарованими учнями і розвитку творчих здібностей школярів. Наші учні є учасниками та переможцями Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, міського конкурсу природничо-математичного напряму «Совенятко», багатьох творчих та інтерактивних конкурсів.

Сумська ЗОШ № 27 © 2018