Середа, 13.12.2017, 12:00
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської областіНаше опитування
Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Всього відповідей: 186
Закладки
Карта
Статистика
Форма входу

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

 

         Як сонце і тепло необхідні для розквіту квітки, так любов, повага і беззастережне прийняття кожного є передумовою розквіту педагога – майстра, творчого вчителя, здатного виховати обдаровану особистість.

        Основним завданням учителя на нинішньому етапі розвитку нашого суспільства є забезпечення виходу кожного учня на рівень базової освіти та встановлення розвитку пізнавальної і творчої активності, формування не тільки предметних компетентностей учнів, а й самоосвітніх. Тому всі аспекти навчання спрямовані на розвиток творчої особистості, розкриття обдарованості кожної дитини.

На кафедрі початкових класів працює 16 вчителів і 2 вихователі групи продовженого дня. Серед них:

9 спеціалістів вищої категорії: Плотницька О.Ф., Ситник І.М., Ушкалова Л.М., Луговська І.О., Войтенко С.І, Ягупа І.Д., КовальЛ.Д., Бариш Г.В., Лопатіна Л.О.

 Плотницька О.Ф., Луговська І.О., Ягупа І.Д., Ушкалова Л.М.  мають звання «Старший учитель».

2 спеціалісти першої категорії: Азарова Н.М.,  Нагорна Т.В., 

Спеціаліст другої категорії – Скиба С.О.

Спеціалісти: Піддубна М.Р., Алексенко О.В., Єна С.М.

Бакалавр: Дрижирук Н.М.

        Учителі нашої школи є учасниками та переможцями фахових конкурсів:

        Войтенко С.І., Коваль Л.Д., Проценко Н.Г., Лопатіна Л.О., Ягупа І.Д. – переможці  конкурсу «Срібні родзинки»;

       Луговська І.О. – лауреат конкурсу  (ІІ місце) «Учитель року – 2014»;

у конкурсі «Найкращий шкільний кабінет», номінація «Кабінет початкового навчання» –  кабінет 101 став лауреатом.

        Наші вчителі працюють у складі журі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика – в міському та обласному турі; учнівській олімпіаді з психології – в обласному турі.

          Войтенко С.І є рецензентом методичних рекомендацій для вчителів початкових класів "Організація навчально-виховного процесу в 1 класі. 2013-2014 н.р.»

          Педагоги співпрацюють з періодичними виданнями. Свої доробки розміщують на сторінках «Початкової освіти», журналу «Розкажіть онуку», інтернетвидання «Відкритий урок».

          Войтенко С.І. Інтеграція краєзнавчих знань // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2012. – №3.

          Коваль Л.Д. Вчимо читати самостійно // Початкова освіта. – 2012. – №1.

          Луговська І. О. Пригоди короля Економа в супермаркеті. Закріплення випадків додавання і віднімання двоцифрових чисел в межах 100 без переходу через десяток.// Розкажіть онуку. – 2012. – №5.

         Плотницька О.Ф. Сучасний освітній заклад як флагман української освіти.// Матеріали Всеукраїнського з міжнародною участю наукового освітнього форуму "Відкриті інновації як феномен глобальноорієнтованого суспільства"ю - Суми РВВ СОІППО. - 2013.

          У 2014-2015 навчальному році вчителі активно співпрацюють із журналом «Відкритий урок: розробки, технології, досвід»:

          Лопатіна Л.О. Урок з розвитку продуктивного мислення «Числові головоломки» в 4 класі.// Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2014. –  №12.

          Ушкалова Л.М. Урок з основ здоров’я в 1 класі «Уміння товаришувати».// Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2014. –  №12.

          Ягупа І.Д. Урок з природознавства в 4 класі «Материки Землі».// Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2014. –  №12.

          Ягупа І.Д. Урок з природознавства в 4 класі «Океани Землі».// Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2015. –  №1.

          Азарова Н.М., Луговська І.О., Ушкалова Л.М. Виховний захід "Що таке ліс".//Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2015. –  №1.

          Ягупа І.Д. «Розвиток професійних якостей керівника загальноосвітнього навчального закладу».// Відкритий урок: розробки, технології, досвід. – 2015. –  №3. Матеріали отримали Відзнаку «Вибір редакції».

          Форум педагогічних ідей «Урок» нагородив Почесним дипломом Ягупу І.Д. за узагальнення та популяризацію власного педагогічного досвіду в 2014/2015 навчальному році.

         Раціональне поєднання колективної мудрості та індивідуальної творчості дає змогу віднаходити нові шляхи до вершин педагогічної майстерності. З 2010 року у школі діє творча група учителів початкових класів, метою якої є підвищення професійної компетентності педагогічних працівників та залучення їх до науково-дослідницької роботи. Результатом роботи  творчої групи стали збірки:

         2010-2011 навчальний рік – збірка «Диктанти краєзнавчого змісту». Запропоновані диктанти розповідають про минуле й сучасне рідного краю, знайомлять дітей зі славетними земляками, культурною спадщиною, духовними традиціями, природою, виховують у дітей почуття любові до свого рідного краю, прищеплюють інтерес до історії Сумщини, сприяють всебічному розвитку учнів. 

        2011-2012 навчальний рік – збірка «Задачі краєзнавчого змісту». Запропоновані задачі  дозволяють школярам не лише опанувати практичні навички, арифметичні дії, але й ознайомлюють з історією своєї області, міста, досягненнями науки і культури Сумщини, культурною спадщиною, природою, виховують у дітей почуття гордості за свій рідний край. Задачі складено відповідно до чинної програми з математики. Їх можна використовувати на будь-якому етапі уроку, для контролю знань, як додаткові завдання для учнів.

        2012- 2013 навчальний рік – добірка краєзнавчих матеріалів  «Хвилинки каліграфії краєзнавчого змісту». Пропоновані у збірнику хвилинки каліграфії застосовуються з метою вдосконалення каліграфії, формування графічно правильного, чіткого, грамотного й швидкого письма в учнів, допомагають реалізовувати виховне спрямування уроку через краєзнавчий матеріал. Збагачують мову учнів, активізують допитливість, розширюють інтелект, виховують у дітей любов до рідного краю, прищеплюють інтерес до історії Сумщини. Матеріал розміщений  відповідно до програми з рідної мови для початкових класів.

         Творчим доробком педагогів школи у травні 2014 році  став друк посібника «Розповіді про письменників. Презентації». Ці матеріали використовують учителі на уроках літературного читання. Цей посібник та всі інші були подані на розгляд та схвалені науково-методичною радою   Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради.

         У 2015  році творча група  видала посібник з «Образотворчого мистецтва», який допомагатиме створювати базу для успішного опанування учнями художніх компетенцій основної школи.

 

 

Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz