Середа, 12.12.2018, 22:08

Методичне об’єднання вчителів природничого циклу

Освітній процес з географії, біології, хімії, основ здоров’я, природознавства, екології та економіки в школі забезпечують 7 учителів:

5 спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії: Голобородько Н.В., Почкун Н.І., Боровик Н.В., Дубина С.В., Дейнека Н.М.;

2 спеціалісти першої кваліфікаційної категорії: Ткаченко О.О., Лупач А.М.

Педагогічне звання «старший учитель» мають Боровик Н.В., Голобородько Н.В., Дубина С.В.

Педагогічне звання «учитель-методист» має Почкун Н.І.

Керівник методичного об’єднання – Боровик Наталія Вячеславівна.

Учителі методичного об’єднання працюють над проблемою «Формування ключових компетентностей учнів на уроках предметів природничого циклу в процесі реалізації особистісно зорієнтованого, компетентнісного, діяльнісного підходів в умовах інформаційного середовища». Теми самоосвіти вчителів методичного об’єднання підпорядковані темі методичного об’єднання.

Пріоритетом у роботі вчителів природничих дисциплін  є  формування потреби неперервної освіти в учнів. Природничі знання мають бути не просто багажем, а ключем до розв’язання життєвих завдань, що забезпечить самореалізацію дітей в соціумі, облаштуванню успішного особистого життя.

Педагогів методичного об’єднання об’єднує спільна думка, що кожен навчальний предмет природничого напряму є засобом формування особистості учня: національної самосвідомості, загальної культури, екологічного стилю мислення та поведінки, творчих здібностей, дослідницьких і життєзабезпечувальних навичок, здатності до саморозвитку й самонавчання.

Учителі у своїй роботі застосовують проектні, розвивальні, інтерактивні, проблемні, інформаційно-комунікаційні технології навчання, діляться досвідом під час проведення показових уроків у рамках предметних тижнів, на семінарах, сторінках періодичних фахових видань, освітніх інтернет-ресурсів.

Блог учителя хімії

Щорічно педагоги залучають учнів до участі в Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок», Міжнародній природознавчій грі «Геліантус», екологічних акціях.

Сумська ЗОШ № 27 © 2018