Вівторок, 06.12.2016, 13:15

Методичне об’єднання вчителів природничого циклу

Вищу категорію мають Голобородько Н.В., Почкун Н.І., Боровик Н.В., Дубина С.В., першу категорію Дейнека Н.М., Ткаченко О.О., Лупач А.М. Педагогічне звання «Вчитель-методист» та «Відмінник освіти України» має Почкун Н.І., «Старший учитель» - Боровик Н.В.

Особливу увагу вчителі кафедри приділяють проектним, розвивальним, інтерактивним, проблемним технологіям навчання.  Найпоширенішими прийомами цих технологій є  «ділова гра», заочні мандрівки, презентації (Почкун Н.І.); «знайди помилку», «світлофор», «закінчи речення», метод «Прес», відеолекторії (Дубина С.В., Дейнека Н.М.); «знайди пару», «вірю - не вірю», тестові завдання, «третій зайвий», «концептуальна картка», «склади піктограму», «склади сенкан» (Боровик Н.В., Ткаченко О.О.). Переконані, що саме такі підходи до навчання сприяють підвищенню результативності з предмету.

Учителі кафедри природничих дисциплін (Почкун Н.І., Боровик Н.В., Дейнека Н.М., Дубина С.В.) щорічно є членами журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Почкун Н.І. є головою журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та членом журі ІІІ етапу олімпіад.

Учителі природничих дисциплін беруть активну  участь у фахових конкурсах.

Голобородько Н.В. брала участь у підготовці учасника міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Географія» .

Почкун Н.І. була головою  журі міського конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Географія»  та членом журі обласного конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Географія».

Дубина С.В.переможець міського етапу конкурсу «Учитель року - 2015» в номінації «Хімія», лауреат обласного етапу.

Блог учителя хімії.

Напрацювання вчителів кафедри природничих дисциплін друкуються у фахових журналах. У листопаді 2013 року в інформаційно- методичному виданні «Здоров’я та фізична культура», №22(286) надруковані дидактичні матеріали вчителів Ткаченко О.О., Голобородько Н.В. «Різнорівневі завдання з основ здоров’я».

Боровик Н.В. є членом міської творчої лабораторії вчителів біології.