Субота, 03.12.2016, 14:45

Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури

Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури

Першочерговим завданням учителі зарубіжної літератури  вважають формування стійкої мотивації вивчення літератури, здатності відчувати красу та виразність художнього слова. З метою формування читацької культури, розвитку творчих здібностей, критичного мислення, навичок самостійного аналізу та аргументованого оцінювання прочитаного, учителі широко застосовують елементи інноваційних технологій, ефективно використовують нові можливості сучасної техніки, значну увагу приділяють міжпредметній інтеграції, формуванню системи проектної діяльності.

На кафедрі працюють 3 вчителі: Гунбіна С.І. – спеціаліст вищої категорії, Попова Л.І. – спеціаліст І категорії, Дурницька О.Г. – спеціаліст ІІ категорії.

Із метою зацікавлення учнів предметом практикуються нові форми проведення уроків: урок-реквієм, урок-концерт, урок-свіча, літературний диліжанс, віртуальна подорож у часі та просторі, урок-інсценізація, урок-проект, зустріч у літературному салоні, урок-гра, урок-враження, поетичний калейдоскоп, урок-судове засідання, урок-дебати. Учителі та учні опанували технологію створення навчальних проектів: кабінет збагачується презентаціями з тем, що вивчалися, проектними роботами на теми сучасної світової літератури.

Система уроків учителя Гунбіної С.І. з вивчення творчості В.Шекспіра надрукована в журналі « Зарубіжна література в школі» за 2013 р.

Позакласна робота учителів кафедри проводиться також за планом. Протягом навчального року продовжено випуск шкільної газети «Параграф 27», над якою працюють обдаровані  учні, бажаючі висловити свої погляди на шкільні проблеми, учителі кафедри та школи, адміністрація (головний редактор – Гунбіна С.І.).