Середа, 12.12.2018, 22:36

Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури

Вивчення зарубіжної літератури – важлива складова загальної освіти школярів. Одним із головних наших  завдань  є формування широкої компетенції молодого покоління. Робота методичного об'єднання вчителів зарубіжної літератури  підпорядкована цій меті. Педагоги працюють над проблемою: « Формування ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури шляхом впровадження інноваційних технологій».

До складу методичного об`єднання вчителів зарубіжної літератури входять  учителі:

Гунбіна С.І. – спеціаліст вищої категорії, керівник методичного об`єднання;

Попова Л.І. – спеціаліст І категорії; Дурницька О.Г. – спеціаліст ІІ категорії.

• Основною метою організації та роботи методичного об’єднання учителів зарубіжної літератури є  підвищення фахового рівня, відповідного запитам сучасного життя;  застосування  наукових досягнень та передового педагогічного досвіду, впровадження компетентнісного підходу у навчальний процес; розширення кругозору вчителів, спектру їхніх інтересів, оволодіння духовними досягненнями суспільства.
  • Учителі ШМО  діляться власним досвідом під час проведення показових уроків та заходів, виступів на педраді та міському м/о, під час фахових конкурсів «Територія творчості», ОТЮЖ,  розміщують конспекти своїх уроків на сайтах «Шкільне життя» та «Super urok-ua», відвідують семінари, тренінги, фестивалі, беруть участь у вебінарах. Велика робота проводиться з обдарованими дітьми. Наші учні  демонструють високі результати - дипломи І - ІІІ ступенів Всеукраїнського рівня, І-ІІІ ступенів регіонального рівня - у літературній  грі «Sanflauers».  У  2016 -2017 та 2017-2018 н. р. члени ШМО були нагороджені Грамотами  МОН за  активну участь у грі (ІІ місце). У 2018 -2019 н. р. спробували свої сили в  Інтернет-олімпіаді «На урок» у номінації «зарубіжна література», де  діти знову показали досить високі результати.
  • Учителями зарубіжної літератури видано три  методичні збірки «Сучасний урок зарубіжної літератури»,  «Тиждень світової літератури: політ фантазії в часі та просторі», «Тиждень зарубіжної літератури – тріумф спільної творчості вчителя та учнів» з дисками та кращими розробками показових уроків та заходів із зарубіжної літератури .
  • Робота ШМО учителів зарубіжної літератури спрямована на виконання основних завдань оновлення змісту освіти та забезпечення високого рівня викладання курсу зарубіжної літератури в школі.

Сумська ЗОШ № 27 © 2018