Понеділок, 22.10.2018, 22:11

Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури

До складу методичного об`єднання вчителів зарубіжної літератури входять  учителі:

Гунбіна С.І. – спеціаліст вищої категорії, керівник методичного об`єднання;

Попова Л.І. – спеціаліст І категорії; Дурницька О.Г. – спеціаліст ІІ категорії.

Педагоги працюють над проблемою «Формування ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури шляхом впровадження інноваційних технологій».

Основною метою  роботи методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури є дидактична підготовка педагогів (ознайомлення з найбільш важливими сучасними дидактичними ідеями та концепціями за практичними рекомендаціями, правилами, вимогами, вивчення досвіду вчителів-майстрів, новаторів), розширення кругозору вчителів, спектру їхніх інтересів, оволодіння духовними досягненнями суспільства, орієнтація в сучасній та класичній літературі, театрі, образотворчому мистецтві, музиці, основних тенденціях науково-технічного прогресу.

Учителі ШМО розміщують конспекти своїх уроків на сайтах «Шкільне життя» та «Super urok-ua», відвідують семінари, тренінги, беруть участь у конкурсах.

Учителями видано дві методичні збірки «Сучасний  урок зарубіжної літератури» та «Тиждень світової літератури: політ фантазії в часі та просторі» з диском та кращими розробками  показових уроків та заходів із зарубіжної  літератури.

Сумська ЗОШ № 27 © 2018