Субота, 03.12.2016, 14:46

Методичне об’єднання вчителів трудового навчання

Педагоги активно працюють над розвитком творчих здібностей учнів, сприяють формуванню в учнів мотивації творчої діяльності, спрямовують творчі задуми в напрямку індивідуального, креативного мислення, залучають до активного пошуку та використання базових знань, вмінь і навичок, намагаються власним прикладом спонукати учнів до творчої діяльності і розвитку здібностей, опрацьовують відомості щодо сучасних напрямків в оздобленні та виготовленні предметів побуту, слідкують за появою нових матеріалів, інструментів, способів обробки матеріалів. Ці новинки знаходять широке застосування на гурткових заняттях та на уроках. Об’єктами праці пропонують учням обрати вироби, які відповідають сучасним напрямкам оздоблення одягу, предметів інтер’єру, побутових речей.

На кафедрі трудового навчання працює 2 вчителі:

Лаврик Н.Є. – спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Проводила майстер-класи в рамках обласного науково-методичного семінару на тему: «Досвід проектно-технологічної діяльності у роботі з обдарованими учнями» та обласному науково- методичному семінарі на тему: «Науково-методична проблема вчителя трудового навчання – пошук раціональних шляхів роботи», була учасником семінару-практикуму на тему: «Проектні технології як засіб оптимізації навчального процесу на уроках трудового навчання».

Бездідько В.М. – спеціаліст вищої категорії, загальний стаж педагогічної діяльності - 16 років, працює в КУ Сумська ЗОШ №27 другий рік.

Лаврик Н.Є. та Демченко Є.В.  були членами журі ІІІ етапу олімпіади, брали участь у проведенні відбірково-тренувальних зборів учнів-учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Кафедра трудового навчання крокує в ногу з часом, використовує новітні педагогічні технології в своїй роботі. Багато зусиль педагоги кафедри приділяють підготовці учнів до Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Учениця  Назар’єва Ксенія три роки поспіль посідала І місце в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (вчитель Лаврик Н.Є.).

У позаурочний час учні із задоволенням займаються ручною роботою, відвідують предметні гуртки, постійно беруть участь у виставках технічної творчості та декоративно - ужиткового мистецтва і мають добрі результати. Роботи учениць Лаврик Н.Є. розміщено на сайті Трудове.орг.юа.