Субота, 03.12.2016, 14:47

Методичне об’єднання вчителів української мови та літератури

Методичне об’єднання  вчителів української мови та літератури

Робота методичного об’єднання направлена на творчий та компетентний підхід до навчання української мови та літератури. Учителі упроваджують інноваційні технології, орієнтовані  на підвищення якості й результативності навчально-виховного процесу, працюють з обдарованими дітьми, формують читацьку компетентність учнів, виховують загальнолюдські цінності в школярів.

До складу шкільного методичного об’єднання  входять спеціалісти вищої категорії: Захарченко Ю.М., Павленко Т.М., Ричкіна І.Г., Безверха Т.М., Лисенко Т.В;

спеціаліст І категорії: Чиж І.В.; спеціаліст ІІ категорії: Дернова В. С.; спеціаліст: Соларьова Н.О.

Ричкіна І.Г. очолює методичне об’єднання вчителів української мови та літератури та завідує кабінетом української літератури, керівник творчої групи. У рамках проекту «Відкритий світ» брала участь у майстер-класі (обласний рівень), конкурсі «iChampions», участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014» (м. Київ), ІІІ місце у фаховому конкурсі «Конспект уроку літератури рідного краю». Член журі ІІ етапу конкурсів: Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

2015-2016 навчальний рік: участь учнів у ХVІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика ( І етап – 10 учнів), у ІІ етапі -  Хоменко С..(9-А), ІІІ місце.

Захарченко Ю.М. – наставник  студентів-практикантів Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка, член журі міського етапу конкурсу «Учитель року», ІІІ місце у міському конкурсі «Живе слово» –  Корнієнко А., 9-Б  клас.

2015-2016 навчальний рік: учні були учасниками різних конкурсів: Конкурс на кращого читця поезії Корнієнко А. (учениця 9-Б класу) – шкільний етап ( І м.), брала участь  у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Театральне мистецтво» - «Живе слово»( ІІІ місце).

Павленко Т.М. –  член журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, конкурсу знавців української мови імені П. Яцика; ІІІ місце в Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика – Ворошило А., 6-Г клас.

Безверха Т.М. – участь у конкурсі  «Кращий конспект уроку літератури рідного краю», відзначено  членами журі конкурсу, ІІІ місце у V Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Прядко Г., 10-А клас, ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови – Онічко В., 10-А клас.

2015-2016 навчальний рік: участь учнів у ІІ етапі ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Лісовська Д. (10-А),Онічко В. (11-А, ІІІм.).

Чиж І.В. –  член творчої групи з розробки програми «Література рідного краю», краєзнавчої пошукової роботи, шкільний координатор Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник».  Брала участь у конкурсі «Кращий конспект уроку літератури рідного краю»: « Я - Низовий! І цим я все сказав. Стою внизу, в низах свого народу. З козацького, із низового роду я викотивсь - кровинка і сльоза!» (Філософія життя  та мрія у поезіях  І.Низового),  відзначено  членами журі конкурсу.

Соларьова Н.О. – ІІ місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка –Коваленко В., 5-А клас.