Неділя, 22.07.2018, 23:18

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)

Методичне об'єднання вчителів художньо-естетичного циклу

До методичного об’єднання входять  учителі: Харченко В.Ю., Старинська У.В – спеціалісти вищої категорії.

Харченко Валентина Юріївна, вчитель музичного мистецтва, у педагогічній діяльності використовує  нові підходи до навчання, виховання учнів, будує навчальний процес на принципах єдності національного та загальнолюдського аспектів змісту музичної освіти, що забезпечує орієнтацію навчального матеріалу на цінності української  національної  музичної культури  та  світову музичну  класику. У своїй роботі поєднує традиційні й елементи інноваційних  технологій,  створює  комфортну, душевну атмосферу, ставить за мету не лише «повторити», «засвоїти», «закріпити», а насамперед «пережити», «створити», «виразити»;  у системі «учень-учитель» вважає єдино правильними стосунки співпраці, співпереживання.

Велику увагу приділяє обдарованим  дітям. Є керівником вокального ансамблю «Мрія», ансамблю ложкарів «Забава», фольклорного колективу «Джерельце». Активно і з задоволенням діти беруть участь у шкільних, міських конкурсах, концертах і отримують перемогу.

Старинська Уляна Василівна, вчитель музичного мистецтва, вважає, що найближчий шлях до серця дитини, місток, який об’єднує внутрішню чистоту та мораль, етику та естетику – це пізнання прекрасного, переживання радості зустрічі з ним. Своїм завданням учителька бачить пробудження в дітей зацікавленості мистецтвом, відкриття його живої душі  через яскраві художні образи. Найкращий шлях – за допомогою казки. Різноманітні театралізовані дійства на основі казок приваблюють дітей. Тому важливим навчально-виховним засобом є музично-театральна творчість. На уроках та в позакласній роботі педагог використовує музичні казки, у яких акторський хист учнів виявляється паралельно зі співочим талантом. Під час театралізації музичної казки діти думають, аналізують, дають оцінку дійовій особі, партнеру, собі.

Сумська ЗОШ № 27 © 2018