Вівторок, 06.12.2016, 13:17
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської області



Наше опитування
Який клас ви обрали(або збираєтесь обрати)
Всього відповідей: 145
Сайт в каталогах
Закладки
Статистика
Block title
Форма входу

Олімпіади. Конкурси

2015-2016

  Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад  

Прізвище, ім'я учня

 

Предмет, місце

Прізвище, ім’я,

по батькові вчителя

 Сіробаба Валерія, 8- Б  

 І місце з географії

 Почкун Н.І.

 Навоєва Анастасія, 11-А  

 І місце з астрономії

 Шевченко І.О

 Івашина Андрій, 7-А 

 ІІ місце  з математики

 Суховій О.І. 

 Ярошенко Софія, 7-В

 ІІ місце  з трудового  навчання

 Лаврик Н.Є.

 Колногуз Альона, 11-А

 ІІІ місце з біології

 Боровик Н.В.

 Сіробаба Валерія, 8-Б

 ІІІ місце з української мови  та  літератури

 Захарченко Ю. М.

 Єременко Іван, 11-А

 ІІІ місце з фізики

 Шевченко І. О.

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

Прізвище, ім’я учня,

клас

Предмет, місце

Прізвище, ім’я,

по батькові вчителя

 Єременко Іван, 11-А

 II місце з інформаційних  технологій

 Басова О.М.

 Сіробаба Валерія, 8-Б

 І місце з географії

 Почкун Н.І.

 Гончаренко Марія, 8-Б

 ІІІ місце з географії

 Почкун Н.І.

 Шаповал Владислав, 10-А

 ІІІ місце з географії

 Почкун Н.І.

 Сіробаба Валерія, 8-Б

 І місце з історії

 Філоненко Ю.С.

 Колногуз Альона, 11- А

 I місце з біології

 Боровик Н.В.

 Сіробаба Валерія, 8-Б

 I місце з української мови та  літератури

 Захарченко Ю.М.

 Навоєва Анастасія,11-А

 І місце з астрономії

 Шевченко І.О.

 Єременко Іван, 11-А

 ІІІ місце  з хімії

 Дубина С.І.

 Довбиш Дмитро, 6-Б

 ІІ місце з математики

 Сокрута Н.О.

 Івашина Андрій, 7-А

 ІІ місце з математики

 Суховій О.І.

 Захарченко Владислав, 8-А

 ІІІ місце з математики

 Павленко Т.І.

 Ярошенко Софія, 7-В

 І місце з трудового навчання

 Лаврик Н.Є.

 Старинський Олександр, 9-А

 ІІІ місце з трудового навчання

 Бездідько В.М.

 Команда               (Чернявська  Катерина, Паламарчук Марія, Таран  Діана, Івашина Андрій)

 І місце в міській інтелектуальній  німецькомовній грі-конкурсі  «Winterfeste in d      eutshsprachigen  Landern»

 Кривошеєва М.О.

 Івашина Андрій, 7-А

 І місце з фізики

 Зуй Г.В.

 Єременко Іван, 11-А

 І місце з фізики

 Шевченко І.О.

 Черевична Анастасія, 7-Г

 ІІІ місце з фізики

 Шевченко І.О.

 Навоєва Анастасія, 11-А

 ІІІ місце з економіки

 Голобородько Н.В.

Вітаємо переможців конкурсів

Прізвище, ім’я учня,

клас

Конкурс, місце

Прізвище, ім’я

по батькові вчителя

 Коваленко Вікторія,    6-А

 ІІ місце у ІІ етапі     VІ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу  учнівської  та студентської молоді  ім. Тараса  Шевченка

 Соларьова Н.О.

 Бакляк Євген, 4-А

 ІІ місце - Золотий призер у міському  конкурсі "Сумщина    має талант"

 Войтенко С.І.

 Юхно Євгенія,10-А,

 Шаповал Владислав, 10-А

 І місце в міському конкурсі «Як ІТ  змінюють наше життя»

 Басова О.М.,          Пильчук М.В.

 Єрьоменко Анастасія, 7-Г 

 ІІ місце в міському конкурсі «Як ІТ  змінюють наше життя»

 Басова О.М.,          Пильчук М.В.

 Абашкова Олександра, 6-А 

 ІІІ місце в міському конкурсі «Як ІТ  змінюють наше життя»

 Басова О.М.,          Пильчук М.В.

 Пташніченко Софія,   3-В

 перемога в обласних змаганнях зі  спортивної гімнастики

 Скиба С.О.

 Перлов Д.,    Шапошник М.

 І місце у Відкритому чемпіонаті  Сумської області  «Гран-прі  Сумщини» з бальних танців

 Воліна О.І.

 Скиба С.О.

 Команда «Еко – 27» 

 І місце в інтелектуальній грі-змаганні  «Еколідери – це ми!»

 Боровик Н.В.,        Ворохта А.В.

 Вокальний  ансамбль «Мрія»

 ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського  фестивалю дитячої та юнацької  творчості  «Чисті роси» номінація  «Художнє  виконавство» –    «Співограй»

 Харченко В.Ю.

 Команда школи

 ІІІ місце у ХІІІ обласному турнірі юних  журналістів

 Гунбіна С.І.

 Команда школи «Імунітет» 

 ІІІ місце у міському етапі конкурсу  «Молодь обирає здоров’я» !

 Ворохта А.В.

 Голубенко Ліна, 4-Б        Сіробаба  Валерія, 8-Б

 ІІ місце в ІІ етапі ХVІ  Міжнародного  конкурсу з української мови            імені  Петра Яцика     

 Бариш Г.В. 

 Захарченко Ю.М.

 Шумило Поліна,  3-Г      Коваленко Вікторія,6-А    Івашина Андрій, 7-А        Хоменко Софія, 9-А            Онічко Вікторія, 11-А

 ІІІ місце в ІІ етапі ХVІ  Міжнародного  конкурсу з української мови              імені Петра Яцика     

 Ягупа І.Д.,          Соларьова  Н.О.,    Дернова В.С.,          Ричкіна І.Г.,          Безверха Т.М.

2014-2015

Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнських олімпіад

Навоєва Анастасія (10-А),  ІII місце з астрономії  (учитель Шевченко І.О.)

Назар'єва Ксенія (11-Б),  ІІ місце з трудового навчання  (учитель Лаврик Н.Є.)

 

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Назар'єва Ксенія (11-Б),  ІІ місце з трудового навчання  (учитель Лаврик Н.Є.)

Навоєва Анастасія (10-А),  І місце з астрономії  (учитель Шевченко І.О.)

Єременко Іван (10-А) ІІ місце з математики (учитель Cуховій О.І.)

Оніщенко Сергій (11-А),  ІІІ місце з інформаційних технологій (учитель Басова О.М.)

 

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу

Всеукраїнських олімпіад 2014-2015 н.р.

Прізвище, ім’я учня, клас Предмет, місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
Навоєва Анастасія, 10-А І місце з астрономії Шевченко І.О.
Єременко Іван, 10-А   III місце з хімії  Дубина С.В.
Єременко Іван, 10-А   II місце  з математики Суховій О.І.
Онічко Вікторія, 10-Б III місце з  української  мови та літератури Безверха Т.М.
Колногуз Альона, 10-А II місце з біології Боровик Н.В.
Гончарова Ксенія, 10-А III місце з біології Боровик Н.В.
Івашина  Андрій, 6-А III місце з математики Суховій О.І.
Захарченко Владислав, 7-Б III місце з математики Павленко Т.І.
Луцик Максим, 7-А II місце з фізики Качановська К.В.
Шаповал Владислав,    9-А ІІІ місце з географії Почкун Н.І.
Назар’єва Ксенія, 11-А ІІІ місце з географії Почкун Н.І.
Сенько Дарина, 8-А ІІІ місце з географії Почкун Н.І.
Оніщенко Сергій, 11-А ІІІ місце з інформаційних технологій Басова О.М.
 

2013-2014

Підсумком роботи з обдарованими учнями є проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад. У жовтні 2013 року в школі пройшов І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, у якому взяли участь 405 учнів 6-11-х класів. Це дало змогу обдарованим дітям виявити свої здібності, придбати певний досвід участі в олімпіадах, а переможцям взяти участь у ІІ етапі.

Згідно з наказом по школі від 28.10.2013 №404 «Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році», були направлені для участі у ІІ етапі 36 учнів, із них 11 здобули 15 перемог:

        з історії: Смірнова Аліна – 11-А клас, ІІІ місце (учитель Борисенко Ю.В.);

   з географії: Смаровоз Антон - 8-А клас, ІІ місце (учитель Почкун Н.І.); Назар’єва Ксенія – 10-А клас, ІІ місце (учитель Почкун Н.І.); Овчаренко Артур – 11-А клас, І місце (учитель Почкун Н.І.);

   з біології: Колногуз Альона – 9-А клас, ІІІ місце (учитель Боровик Н.В.);

  з хімії: Никоненко Ілля – 7-А клас, ІІІ місце (учитель Дубина С.В.); Лемешева Єлизавета – 8-А клас, ІІІ місце (учитель Дубина С.В.); Колногуз Альона – 9-А клас, ІІІ місце (учитель Дубина С.В.); Овчаренко Артур – 11-А клас, ІІІ місце (учитель Дубина С.В.);

  з правознавства: Кириленко Ольга – 10-А клас, ІІІ місце (учитель Борисенко Ю.В.); 

  з трудового навчання: Назар’єва Ксенія – 10-А клас, ІІ місце (учитель Лаврик Н.Є.);

  з української мови: Смірнова Аліна – 11-А клас, ІІІ місце (учитель Пинзар Н.Я.); 

  З інформаційних технологій: Верещага Сергій – 9-А клас, ІІ місце (учитель Басова О.М.);

  з педагогіки та психології: Костенко Еліна – 11-Б клас, ІІІ місце (практичний психолог Скварча О.М.); Валенкевич Марія – 11-А клас, ІІІ місце (практичний психолог Скварча О.М.).

Учень 4 класу Лобко Роман став переможцем (ІІІ місце) міської олімпіади з англійської мови (учитель Валюх О.О.).

У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь учні з географії: Овчаренко Артур – ІІІ м., 11-А клас (учитель Почкун Н.І.);

   з трудового навчання: Назар’єва Ксенія – І м., 10-Б клас (учитель Лаврик Н.Є.).

         У ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання Назар’єва Ксенія посіла І місце. Школярі – активні учасники інтернет-олімпіад. За результатами участі в предметних олімпіадах та творчих конкурсах Сіробаба Валерія (6-Б клас) є стипендіатом Міжнародного благодійного фонду імені Волкова О.М., Франко Світлана (8-В клас) – стипендіат міського голови, Назар’єва Ксенія (10-Б клас) - стипендіат Президента України.  

Робота, що проводилася педагогічним колективом школи, сприяла розкриттю природних здібностей учнів, розвитку інтелекту школярів, формуванню духовності. Досягнутий рівень в опануванні суми певних знань і умінь належить до найважливіших аспектів навчального процесу й значною мірою характеризує його якість. 

Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz