Сайт Сумської школи №27 - Організація харчування в школі

I-III ступенів №27

Вітаємо Вас на нашому сайті

Організація харчування в школі

На виконання міської комплексної програми "Здоров’я нації 2002-2011 році у школі організовано гаряче харчування учнів 1-11 класів.

Для забезпечення харчування учнів 1-11 класів працює шкільна їдальня , яка обладнана відповідно до санітарних вимог, котрі ретельно виконуються у підготовці і зберіганні, прийнятті та обробці продуктів та посуду.

В їдальні є двотижневе циклічне меню, затверджене головним лікарем міської СЕС, де вказано, що протягом тижня діти можуть отримувати блюда з кисло-молочних продуктів, м’ясні і рибні страви, а також страви з овочів та крупів. Кожного дня для окремих категорій учнів складається меню.

Школа уклала договори на постачання продуктів харчування та продовольчої сировини зі слідуючими постачальниками:

·        молоко і молочні продукти   -  Сумський молокозавод;

·        свіже м’ясо - ПП Костенко А.О.;

·        м'ясо курки – ПП Беспала;

·        ковбаса - ТОВ ВКФ  «Вільшанські ковбаси»;

·        риба –ПП Гладун Л.М.;

·        хліб – ТОВ «Сумиторг – партнер»;

·        яйця, печиво – ФОП «Шечков»;

·        цукор, борошно, крупи – КОРП «Дрібнооптовий»;

·        овочі, фрукти – Центральний ринок.

Медична сестра школи Нікуліна Ю.Ю.  щоденно проводить бракераж їжі згідно з діючим Положенням "Про бракераж їжі на підприємствах громадського харчування”. У школі ведеться журнал бракеражу готової продукції, у якому фіксуються: меню кожного дня, вихід готової продукції, кількість порцій, якість приготовленого продукту, дозвіл на видачу готової продукції. Також ведеться журнал з бракеражу сирої продукції та журнал виконання норм харчування.

Свіжа продукція надходить до їдальні невеликими партіями для щоденного використання. Забезпечується приготування сніданків та обідів належної якості.

Сумська ЗОШ № 27 © 2014