Неділя, 16.12.2018, 22:35
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської областіНаше опитування
Загальний стаж вашої педагогічної діяльності?
Всього відповідей: 201
Закладки
Карта
Статистика
Форма входу

Шкільна бібліотека

   Школу неможливо уявити без бібліотеки, як народ без імені, без пам’яті, без історії; школа – це перш за все слово, книга і живі людські стосунки.

В.О. Сухомлинський

     Той, хто читає, може поринути в інший світ. Саме сьогодні, коли зростає значення електронних носіїв інформації, книга дає людині можливість усамітнитися і знайти внутрішній спокій.

О. Бірхофф

     Споконвіку бібліотеки були документальною пам’яттю людства, центрами духовності, книжковим відображенням усіх явищ світового життя.

     Але сьогодні бібліотека потрібна людям не лише як джерело інформації, а насамперед як шлях до душі кожної людини. Наша шкільна бібліотека створює максимально комфортне середовище, це відкритий дім для всіх, кому потрібна книга, психологічне розвантаження.

     Бібліотекар надасть кваліфіковану допомогу з усіх питань, які Вас цікавлять.

     Багатогранна робота бібліотеки допоможе Вам краще оволодіти програмним матеріалом, збагатити знання, розширити словниковий запас, розвивати культуру читання, засвоювати соціальний досвід свого народу, прилучатися до духовних і культурних надбань, традицій, звичаїв.

     Зорієнтуватися у безмежному океані книг допоможуть тематичні книжкові куточки: «В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім - Батьківщина!» і «Книжкове кафе»,  тематичні книжкові виставки, інформаційні списки, картотеки, огляди нових надходжень на допомогу педагогам, учням, батькам.

     Предметом гордості бібліотеки завжди були і є її книжки та її читачі – справжні друзі. Кращі читачі не тільки багато читають, а й завжди складають ядро бібліотечного активу. Учні беруть активну участь в гуртках по ремонту книг «Книжкова лікарня», «Друзі книги», акції «Живи, книго!», готують та проводять читацькі свята, оформляють книжкові виставки до ювілейних дат, предметних тижнів, місячників. Доброю традицією школи стали проекти «Посвята в читачі»     (для учнів 2 класу) та «Захист читацького формуляра», за допомогою якого визначають  найактивніших  читачів.

     Бібліотека співпрацює з учителями, класоводами та класними керівниками, психологічною службою, батьками, спільно проводяться цікаві предметні тижні, олімпіади, вікторини, літературні свята, огляди літератури, цикли читань, обговорення книг, різноманітні особистісно-рольові та літературні ігри, конкурси, вікторини, подорожі, усні журнали, прес-діалоги.

  

Ласкаво просимо Вас до шкільної  бібліотеки! Вона стане для Вас мудрим  порадником,  джерелом  знань і дорогоцінним  скарбом  – скарбом  Слова!

Вас чекають з 8.00 до17.00 з понеділка по п’ятницю!

Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz