Середа, 07.12.2016, 17:22

Школа молодого вчителя

Робота з молодими вчителями

Особлива увага приділяється молодим спеціалістам, яким бракує досвіду в питаннях методичної підготовки, веденні шкільної документації, роботи з батьками. Для них працює Школа молодого вчителя, де спеціалісти отримують адресну методичну допомогу. За кожним молодим спеціалістом закріплений учитель-наставник із числа досвідчених, який допомагає стажисту в конструюванні уроків і виховних заходів, приділяє увагу виробленню навичок роботи з батьками, вивченню особистості дитини, вивченню і впровадженню нових технологій навчання й виховання. У практику школи ввійшов так званий Тиждень ініціативи і творчості молодого вчителя, який проводиться  після Місячника педагогічної майстерності. Учителі-стажисти відвідують показові уроки досвідчених учителів, спілкуються з майстрами педагогічної праці,отримують поради. Молоді вчителі беруть участь у шкільних, міських, обласних семінарах-практикумах. Підсумки стажування підводяться на нараді при директорі у травні місяці.

Основні завдання Школи:

• набуття практичних навичок, необхідних для педагогічної роботи;
  • уміння застосовувати теоретичні знання, набуті під час навчання у ВНЗ, у конкретній практичній роботі;
  • набуття та вдосконалення педагогічних навичок виховної роботи з дітьми;
  • вивчення передового педагогічного досвіду, засвоєння різноманітних методів навчання, використання сучасних засобів навчання, упровадження нетрадиційних форм, методів і прийомів навчання, нових педагогічних технологій.

Поради вчителю

На допомогу вчителю представлена мобільна сторінка методистів СОІППО