Неділя, 04.12.2016, 23:29

ШУР

Шкільна учнівська республіка

Шкільна Учнівська Республіка створена для того, щоб шляхом проектної діяльності допомогти школярам розкрити свій потенціал, реалізувати себе в суспільстві та самовдосконалюватися. Самоврядування 27-ої школи – це співдружність дітей і дорослих, у якій кожен може бути організатором, ініціатором, активним учасником діяльності, що близька й зрозуміла учням, є соціально значущою й має наочний результат. Досвід діяльності нашого закладу переконує, що значною мірою його успішний розвиток пов'язаний з удосконаленням виховної системи через упровадження методу проектів. Проектна діяльність забезпечує життєвий досвід, який формує конкурентоспроможну особистість. Конкурентоспроможна особистість - це індивідуум, який може не тільки досягти місця під сонцем, а ще й міцно втриматися на ньому. Проект, як форму роботи, використовують як учителі нашої, так і члени Шкільної Учнівської Республіки. У 2013 навчальному році 27-ма школа долучилася до реалізації Національно проекту "Відкритий світ", який забезпечує навчальні заклади новітніми інформаційними технологіями, для покращення навчального процесу. Кожен педагог пройшов навчальні курси з ефективного використання нового приладдя. Мультимедійні дошки, планшети, ноутбуки, проектори сприяють розвитку проектної діяльності,а також значно її полегшують. Проекти дозволяють старшокласникам день за днем, тиждень за тижнем, працюючи над власними ідеями, над собою, над своїми вміннями й навичками, чіткіше і швидше досягти нових звершень.

Через проекти учні мають змогу позбутися захисних перешкод, які блокують сприйняття будь-яких нових можливостей, а також на розвиток та формування навичок самоконтролю, відповідальної поведінки, комунікабельності, позитивного образу «Я» та підвищення самооцінки. Проектна діяльність допомагає професійному самовизначенню та побудові подальшого плану навчання. Також проекти - це унікальна можливість для школярів знайти соціально бажані сфери самоствердження. Основним напрямом роботи Шкільної Учнівської Республіки нашого закладу є проектний. Він охоплює як традиційні проекти, які щорічно збирають бажаючих для участі і їх реалізації, так і новітні, що лише перший рік виводяться на опрацювання. Проектній метод навчання як технологія включає в себе сукупність дослідницьких, пошукових, проблемних методів, творчих у самій своїй сутності. Уміння користуватися методом проектів – показник високої кваліфікації людини. Структура учнівського самоврядування нашої школи дозволяє розмежовувати роботу над проектами за їх напрямами. У навчальному році учнівське самоврядування працює над впровадженням таких проектів: