Субота, 03.12.2016, 14:45

Тиждень біології

2015-2016 навчальний рік

З 14 по 19 березня в школі був проведений Тиждень біології та екології. У фойє оформлено виставку «Колосковий вернісаж», за допомогою  якої кожен міг поповнити свої знання.  Боровик Н. В. провела  клубну годину «Кімнатні рослини навколо нас», показові  уроки «Папороті. Лабораторне дослідження будови папоротей»,  «Вірусні хвороби – глобальна небезпека». Та найбільше запам’яталась учням науково- розважальна програма. Саме тут вони змогли  продемонстрували вміння застосовувати отриману на уроках інформацію, відчули  атмосферу змагання, поглибили знання з курсів ботаніки та зоології.

Ткаченко О. О. організувала для  старшокласників поїздку до Клініки, дружньої до молоді. Сертифіковані тренери за програмою «Здоров’я  жінок України» провели з учнями тренінг «Майбутнє треба планувати». Було обговорено міфи та факти стосовно репродуктивної поведінки молоді та сучасні методи контрацепції.

Дейнека Н. М. провела «Біологічний марафон» з учнями 7-их класів. Школярі подорожували від станції до станції, застосовуючи свої знання з ентомології, орнітології, ботаніки, іхтіології та інших наук; демонстрували  спостережливість та  кмітливість. Цікаві запитання з рубрики «Біологія й міфологія» активізували вболівальників, змусили творчо попрацювати й стимулювали інтерес до вивчення біології.

Спільно  зі студентами Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка  семикласники взяли участь у конференції «Значення озонового шару для живих організмів». Учні виступали в ролі історика, біолога, фізика, хіміка, еколога, розкриваючи суть питання. А потім учасники відповідали на блоки питань з кожної області, отримуючи фішки, за допомогою яких учні змогли покращити свої результати з відповідних навчальних дисциплін.

Процеси життєдіяльності птахів та їх здатність літати розглядали учні 8-Б класу. Учні створювали «Спільний проект», самостійно вивчаючи в групах особливості травної, дихальної та кровоносної систем. Результатом спільної роботи стала таблиця, у якій було узагальнено навчальний матеріал. Заключний етап уроку був особливо цікавим: вправа «Вірю – не вірю» надала можливість подумати над цікавими фактами з життя птахів.

2014-2015 навчальний рік

План проведення

Тижня біології

Відповідальний