Субота, 03.12.2016, 14:47

Тиждень географії та економіки

2015-2016 навчальний рік

Під час предметного тижня, який проходив з 09 по 12 березня 2016 року, вчителями географії  були проведені показові уроки та цікаві, змістовні  пізнавальні заходи.

Почкун Н.І. провела  показовий урок-презентацію з теми «Японія» в 10-А класі. Девізом  уроку були обрані слова з глибоким змістом: «Навчати інших завжди почесно, а навчатися в інших – ніколи не пізно». Саме тому старшокласники  демонстрували самостійність, творчість, ініціативність. Мотивація через вправу «Чи знаєш ти Японію?»  зацікавила учнів та спонукала до розширення знань про країну, а тести на закріплення показали досить високий рівень засвоєння навчального матеріалу.

Для учнів 8-А та 8-Б класів була проведена патріотична гра-квест «Чи знаєш ти природу України» (Почкун Н.І.). Дві команди через змагання в три тури  показали свої знання з географії України та рідного краю. Проявити себе школярі змогли завдяки різноманітним конкурсам: «Бліц-опитування», «Сусіди», «Ланцюжок», «Відгадай»,«Поміркуй», «Майбутні екскурсоводи». Презентація «Сім чудес України» розшила знання учнів про найцікавіші об’єкти України. Виставка малюнків та мелодійна українська пісня підняла моральний дух усіх присутніх.

Учителем Лупач Г.М. у 6-Б класі була проведена географічна вікторина з теми «Літосфера». Учні працювали в парах – відповідали на запитання, розв’язували  кросворди, закріплювали поняття через дешифратор. Цікавою була робота з картою над географічною номенклатурою. Під час уроку учитель формував комунікативні навички, розвивав увагу та пам'ять.

Географічні п’ятихвилинки для учнів 6 – 7 класів зацікавили учнів, підвищили їхню активність та сприяли поглибленню знань з предмету.

Учителі Голобородько Н.В. та Лупач Г.М. провели географічну гру «Еверест» для учнів 7-х класів. Широку ерудицію, глибокі географічні знання, злагоджену роботу в групах продемонстрували семикласники. Цей захід спонукав школярів розвивати географічні знання.

З метою популяризації економічної освіти серед старшокласників для учнів 11-х класів Голобородько Н.В. організувала  проведення просвітницької бесіду «Чи можна зупинити інфляцію?»  викладачами  Української академії банківської справи.

2014-2015 навчальний рік

План проведення тижня географії та економіки

Назва заходу

Дата, час проведення

Клас

Відповідальні

1.

КВК “Подорожуємо світом”

10.03.2015

Каб.№306

2.

«Найрозумніший географ»

10.03.2015

3.

Географічна вікторина  “Європейський Союз очима українських дітей”

Каб.№306

Голобородько Н.В.

4.

Урок-бесіда “Людський капітал як економічний ресурс”.Зустріч з викладачами УАБС

8.оо-9.40

Голобородько Н.В.

5.

Географічна мозаїка

6.

“Чи знаєш ти свій рідний край?”

12.03.2015

7.

Брейн-ринг  “Моя Україна»

12.03.2015