Середа, 15.08.2018, 00:35

2017-2018 навчальний рік

О, хімія!

Найкраща із наук,

Ти ворогом і другом можеш бути;

Убити все живе й допомогти

Красу життя сповна відчути.

Усе залежить від тих рук,

В яких твої досягнення і сила,

Від розуму і мудрості людини.

Тиждень хімії цього року розпочався з виставки оригінальних малюнків у фойє школи. Учні зобразили ситуації з повсякденного життя, які легко розв’язати, знаючи хімію. Цьому предмету були присвячені  казки та вірші, про хімію готувалися презентації та відео, демонструвалися фільми. Старшокласники підготували експрес-інформацію для тих, кому ще доведеться підкорювати цю науку: «Що ми їмо?», «Ласункам на замітку», «Овочі на нашому столі», «Усі ми вдома хіміки». Для семикласників проведено гру-змагання «Сходження на вершину знань» та показовий урок «Відносна молекулярна маса, її обчислення за хімічною формулою». 8-і класи після перегляду фільму обговорювали роль хімічних відкриттів у житті людини. На перервах для бажаючих демонструвалися мультфільми на тему хімії, бібліотека пропонувала інформаційний бум «Вислови великих людей про хімію». Учні 11-х класів разом з дев’ятикласниками підготували та провели науково-практичну конференцію «Дев’ять аномалій, без яких не було б живого», де обговорили питання важливості води. Учасники зібрання зробили висновок: «Від того, наскільки розумно людина застосує знання, залежить майбутнє людства.»

2016-2017 навчальний рік

Хімія – наука, що розкриває таємниці розмаїтого і загадкового навколишнього світу.

Тиждень хімії – це свято творчого нестандартного підходу до навчання та виховання учнів, можливість активізувати науковий інтерес школярів до хімії, бажання її пізнавати. У рамках Тижня хімії  у школі проведено ряд заходів, до участі в яких залучено всіх бажаючих. Яскравою й змістовною була виставка учнівських творчих робіт, листівок, плакатів, наповнених історичними довідками, цікавими фактами, завданнями,  кросвордами, ілюстраціями. Учні 10-х класів підготували та провели п’ятихвилинки для молодших школярів «На хімічній хвилі». Юні хіміки  під керівництвом учителя  Дубини Світлани Володимирівни презентували  міні-проекти «Речовини в повсякденному житті», «Речовини з аптечки», «Побутова хімія», надали допомогу керівникам  5-8-х класів у підготовці та проведенні виховних годин «Хімія в знайомих речах», «Ласункам на замітку», «Хімія корисна і шкідлива». Предметний тиждень не може обійтися без конкурсів. Одинадцятикласники приклали чимало зусиль, щоб квест «Знавці хімії», підготовлений для учнів 9-х класів, був цікавим і корисним. Школярі подорожували по країні Хімі-ленд, в  ігровій формі демонстрували знання формул, визначали валентність хімічних  елементів, називали особливості речовин, проводили експерименти.

Цього тижня в школі працювала Педагогічна майстерня «Досвід кращих – надбання всіх»: учителі міста відвідали показовий урок «Хімічні властивості кислот: дія на індикатори, взаємодія з металами. Поняття про витискувальний ряд металів. Реакція заміщення», проведений вчителем Дубиною С. В. у  8-А класі.

Сумська ЗОШ № 27 © 2018