Субота, 03.12.2016, 14:45

Тиждень хімії

Хімія – наука, що розкриває таємниці розмаїтого і загадкового навколишнього світу.

Тиждень хімії – це свято творчого нестандартного підходу до навчання та виховання учнів, можливість активізувати науковий інтерес школярів до хімії, бажання її пізнавати. У рамках Тижня хімії з 09.11 по 14.11.2015 у школі проведено ряд заходів, до участі в яких залучено всіх бажаючих. Яскравою й змістовною була виставка учнівських творчих робіт, листівок, плакатів, наповнених історичними довідками, цікавими фактами, завданнями,  кросвордами, ілюстраціями. Учні 10-х класів підготували та провели п’ятихвилинки для молодших школярів «На хімічній хвилі». Юні хіміки  під керівництвом учителя  Дубини Світлани Володимирівни презентували  міні-проекти «Речовини в повсякденному житті», «Речовини з аптечки», «Побутова хімія», надали допомогу керівникам  5-8-х класів у підготовці та проведенні виховних годин «Хімія в знайомих речах», «Ласункам на замітку», «Хімія корисна і шкідлива». Предметний тиждень не може обійтися без конкурсів. Одинадцятикласники приклали чимало зусиль, щоб квест «Знавці хімії», підготовлений для учнів 9-х класів, був цікавим і корисним. Школярі подорожували по країні Хімі-ленд, в  ігровій формі демонстрували знання формул, визначали валентність хімічних  елементів, називали особливості речовин, проводили експерименти.

Цього тижня в школі працювала Педагогічна майстерня «Досвід кращих – надбання всіх»: учителі міста відвідали показовий урок «Хімічні властивості кислот: дія на індикатори, взаємодія з металами. Поняття про витискувальний ряд металів. Реакція заміщення», проведений вчителем Дубиною С. В. у  8-А класі.