Субота, 03.12.2016, 14:45

Тиждень правових знань

З 6 по 10 жовтня згідно річного  плану роботи в школі проводився Тиждень правових знань. 7 жовтня для учнів 9-х класів було організовано екскурсію до кабінету криміналістики Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ України. Учні отримали незабутні враження від маси експонатів, які знаходяться, на перший погляд, на досить обмеженій території, та інформації про них. Разумов Едуард Олександрович, завідуючий кабінетом криміналістики, полковник міліції у відставці розповів про історію експонатів: різних видів холодної та вогнепальної зброї, книг, документів. Особливо зацікавили старшокласників прилади для ідентифікації відбитків пальців, а один з учнів навіть отримав у подарунок зразок своїх відбитків на спеціальному документі. Як відмітили самі школярі, захід був цікавим та повчальним.

10 жовтня до нашого навчального закладу завітали представники Координаційної ради молодих юристів з лекцією по правовій освіті. Спілкування пройшло жваво та з користю для старшокласників. Голова ради юристів Бершовий Ігор Олегович ознайомив учнів з правами громадян України та видами відповідальності за правопорушення. Під час зустрічі учні мали можливість отримати відповіді на актуальні для них запитання. Наприкінці заходу Координаційна рада молодих юристів запропонувала співпрацю з учнівською молоддю нашого закладу.