Вівторок, 06.12.2016, 13:16

Тиждень предметів художньо-естетичного циклу

2015-2016 навчальний рік

З 15 по 19 лютого 2016 року в школі проходив  Тиждень предметів художньо-естетичного циклу. Цікавими й корисними були для учнів майстер-класи, проведені вчителем образотворчого мистецтва Юхтою Л. М. Шестикласники із задоволенням брали участь у театралізованій грі «Художник і фарбочки», учні 4-х класів презентували власні картини, виконані в нетрадиційних техніках. Школярі мали змогу під час перерв виконати творчі завдання, графічні замальовки, взяти участь у конкурсах, іграх, вікторинах, отримати насолоду від дефіле семикласників з малюнками, виставки творчих робіт «Вернісаж флористичних композицій». Учні початкових класів гралися в чарівні кульки та мистецьку «Абевегедейку», розважалися з художником. Юні артисти під керівництвом  учителя музичного мистецтва Старинської У. В. підготували музичну казку «Де ж Сонечко живе?» й зіграли її для молодших школярів. Вокальний колектив «Мрія» (керівник Харченко В. Ю.) виступив з програмою «Пісня в серці назавжди» перед учнями 5-х класів, а дев’ятикласники демонстрували свої знання з музики під час музичної вікторини. Актуальною й сьогодні є думка давньогрецького  філософа Демокріта: «Ні мистецтво, ні мудрість не можуть бути досягнуті, якщо їм не вчитися». Вчимося!

2014-2015 навчальний рік

Графік проведення

відкритих уроків, виховних заходів, конкурсів, майстер-класів, виставок творчих робіт учнів

під час проведення Тижня предметів художньо-естетичного циклу

Дата проведення

Назва заходу

Вчитель

Клас

Час проведення,

місце проведення

16.02.2015 р.

Конкурс стіннівок «Мистецтво в нашому житті».

Вчителі художньо-естетичного мистецтва

5-9-ті класи

Виставка плакатів

«Я і музика».

Харченко В.Ю

3-7-мі класи

Виставка плакатів

«Світ образотворчого мистецтва».

5-7-мі класи

17.02.2015 р.

Екскурсія по кабінету образотворчого мистецтва «Ласкаво просимо до кабінету художнього мистецтва».

6-Г клас

І зміна

7 урок

Урок-концерт

«Вас вітає ансамбль ложкарів «Забава»!».

1-3-ті класи

Актова зала

11год 30 хв

18.02.2015 р.

Майстер-клас

«Народне малярство як одна з форм збереження українських традицій».

12 год 45 хв

Каб. №208

Інтегрований виховний захід «Музика Бетховена вічна».

6-Г клас

Актова зала

14 год 30 хв

19.02.2015 р.

Персональна виставка

Столбцової Аріни «Кольорові фантазії».

Фойє школи

Музичними стежинами. Концерт для учнів 1-2-х класів.

Учні школи І ступеня.

10 год 55 хв

Концертна програма.

Ансамбль «Мрія».

20.02.2015 р.

Виставка дитячих малюнків «Світ казок».

1-4-ті класи

Фойє школи

Музичними стежинами. Концерт для учнів 3-4-х класів.

Учні школи І ступеня.

11 год 50 хв

Музична вікторина «Чарівний світ мистецтва».

9-ті класи

13 год 40 хв

Насиченою й цікавою була програма Тижня предметів художньо-естетичного циклу. Стіннівки, плакати, виставки дитячих малюнків привертали увагу всіх, хто переступав поріг школи. Протягом тижня в актовій залі не було перепочинку: тут постійно звучала музика, на концерти запрошували то найменших учнів, то старшокласників, то пропонували знайомство з ансамблем ложкарів «Забава», то запрошували   прослухати програму  ансамблю «Мрія». Для бажаючих проводили екскурсію по кабінету художнього мистецтва, майстер-клас з народного малярства. У фойє працювала персональна виставка робіт Столбцової Аріни «Кольорові фантазії». Особливо запам’ятався інтегрований виховний захід «Музика Бетховена вічна», підготовлений вчителями музичного мистецтва Харченко В.Ю. та вчителем німецької мови Слепенко М.О. А дев’ятикласникам сподобалась музична вікторина, під час участі в якій всі отримали задоволення й гарний настрій.