Вівторок, 06.12.2016, 13:17

Тиждень трудового навчання

2015-2016 навчальний рік

З 15 по 19 лютого в школі було проведено Тиждень трудового навчання. З великим натхненням вчителі кафедри залучали учнів та вчителів до безмежного захоплюючого світу ручної роботи.

Демченко Євген Васильович провів показовий урок у 5-А класі «Виготовлення дерев’яної підставки для олівців та ручок». Розпочали роботу з творчих завдань, аби налаштуватися й отримати натхнення. Потім учні об’єдналися в групи, кожна отримала завдання виготовити дві деталі. А вже потім з них було створено готовий виріб. Справді, гуртом справитися із роботою можна набагато швидше.

16, 18 лютого  Лаврик Наталія Євгеніївна запросила учениць 6 класу на майстер-клас «Виготовлення брелоку з фетру», а 19лютого вчителі-поціновувачі творчості відвідали майстер-клас «Виготовлення троянди з фоамірану». Усі учасники дуже задоволені й щиро вдячні за можливість навчитися творити красу.

Бездідько Володимир Миколайович ділився з учнями секретами геометричного різьблення під час проведення майстер-класу «Оздоблення виробів із деревини різьбленням». Учні опановували азбуку різьблення, працюючи над окремими елементами, а вже потім свої вміння застосували під час оздоблення побутового посуду.

2014-2015 навчальний рік

План проведення Тижня трудового навчання

Клас

Час, місце проведення

Тема уроку, заходу

17.02.2015

7 урок,

Майстер-клас «Кінусайга»

18.02.2015

5-А

11.00,

Майстер-клас «Виготовлення закладок»

18.02.2015

Демченко Є.В.

5-А

Підзміна

1-2 урок,

майстерні

«Виготовлення деталей запланованого виробу»

19.02.2015

Бездідько В.М.

6-Г

1-2 урок, майстерні

«Виготовлення виробів з дроту»

19.02.2015

20.02.2015

учителі

7 урок,

каб. №310

Майстер-клас «Валяння шерсті сухим та мокрим способом»

А тим часом у кабінеті 310 реалізували план Тижня трудового навчання. Саме тут можна багато чому навчитися. Наталя Євгенівна – справжній ентузіаст! Знову й знову вона опановує нові техніки й навчає інших того, що вміє сама. Чого вартували майстер-класи, проведені нею! Навчитися виготовляти обереги, сувеніри, прикраси виявили бажання й учні, і вчителі. Майстриня поділилася своїми знаннями та вміннями, і, як результат, чудові вироби, створені власними руками! Усі, хто активно включається в позакласну роботу, отримали максимум користі й задоволення.

Фотозвіт