Середа, 07.12.2016, 17:20

Творча група "Досвід"

Одним із напрямів методичної роботи в школі є Школа передового педагогічного досвіду та профмайстерності. Творча група вчителів “Досвід” веде творчий пошук шляхів удосконалення уроку. Група працює над проблемою “Формування ключових компетентностей учнів в умовах інноваційного середовища”. Робота спрямована на активізацію пізнавальної діяльності, вироблення в учнів раціональних способів розумової праці й навичок самоорганізації, створення комфортних умов навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність. Члени творчої групи виступали із доповідями, повідомленнями, пропагували досвід у школі, демонстрували особистий досвід застосування на практиці положень, рекомендацій, дали серію показових уроків. Учителі Почкун Н.І., Луговська І.О., Балак Т.О., Павленко Т.І., Боровик Н.В., Гунбіна С.І., Зуй Г.В., Дубина С.В., Лаврик Н.Є. є носіями педагогічного досвіду школи.

Система роботи творчої групи "Досвід"