Субота, 21.04.2018, 21:44

Творча група "Досвід"

Творча група «Досвід» була створена з метою накопичення та поширення передового педагогічного досвіду. Завданнями групи є  надання реальної дієвої допомоги педагогічним кадрам, особливо молодим учителям, у розвитку професійної майстерності, активізація творчого потенціалу кожного педагога.

Членами групи «Досвід» є Почкун Н. І.,  Боровик Н. В.,  Луговська І. О., Павленко Т. І., Зуй Г.В., Лаврик Н.Є,  Дубина С.О., Гунбіна С.І.

У 2012-2015 роках творча група працювала  над вивченням проблеми «Формування ключових компетентностей учнів в умовах інноваційного середовища».

У 2015-2018 роках – «Формування творчої особистості учнів шляхом впровадження елементів інноваційних технологій».

Результатом роботи стали добірки матеріалів «Розробки уроків членів творчої групи «Досвід» з використанням інформаційно-комунікаційних технологій» (2012 рік),  « Формування ключових компетентностей учнів в умовах інноваційного середовища з використанням інформаційно-комунікаційних технологій» (2015 рік).

Система роботи творчої групи "Досвід"

Сумська ЗОШ № 27 © 2018