Середа, 13.12.2017, 12:00

Творча група "Досвід"

Одним із напрямів методичної роботи в школі є Школа передового педагогічного досвіду та профмайстерності. Творча група вчителів “Досвід” веде творчий пошук шляхів удосконалення уроку. Група працює над проблемою “Формування ключових компетентностей учнів в умовах інноваційного середовища”. Робота спрямована на активізацію пізнавальної діяльності, вироблення в учнів раціональних способів розумової праці й навичок самоорганізації, створення комфортних умов навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність. Члени творчої групи виступали із доповідями, повідомленнями, пропагували досвід у школі, демонстрували особистий досвід застосування на практиці положень, рекомендацій, дали серію показових уроків. Учителі Почкун Н.І., Луговська І.О., Павленко Т.І., Боровик Н.В., Гунбіна С.І., Зуй Г.В., Дубина С.В., Лаврик Н.Є. є носіями педагогічного досвіду школи.

Система роботи творчої групи "Досвід"

Сумська ЗОШ № 27 © 2017