Субота, 21.04.2018, 21:58
Комунальна установа
 Сумська загальноосвітня школа
I-III ступенів №27,
м. Суми, Сумської областіНаше опитування
Загальний стаж вашої педагогічної діяльності?
Всього відповідей: 177
Закладки
Карта
Статистика
Форма входу

Відкритий світ

  Учитель повинен свідомо йти в ногу із сучасністю

                                                                        Адольф Дістервег

 

Національний проект «Відкритий світ» - один із 11 національних проектів затверджених Президентом України і Кабінетом Міністрів України у 2010 році як пріоритет в соціально-економічному розвитку країни.

У  травні 2013 року комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області долучилась до реалізації Національного проекту «Відкритий світ».

 Навчальний заклад отримав інтерактивні дошки в кабінети фізики, хімії, біології, мультимедійні комплекси в кабінети математики та української літератури, ноутбуки для вчителів, нетбуки, планшети для учнів, цифрові лабораторії.

  Для реалізації даного проекту, наявності комп’ютерів та інтерактивних дошок замало. Необхідно навчитися цим обладнанням користуватися. Уміння працювати з комп’ютерними програмами, користуватися послугами мережі Інтернет є необхідною умовою формування професійної майстерності вчителя. Цьому сприяє проходження педагогами курсів підвищення кваліфікації за програмою  «Intel. Навчання для майбутнього» при Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти та робота з реалізації програми «100 відсотків», участь у тренінгах. Так, учителі біології та фізики пройшли тренінг за програмою Intel "Інноваційна модель Е-навчання "1 учень - 1 комп’ютер" у м. Житомир. 

У рамках реалізації Національного проекту «Відкритий світ» учителі української мови та фізики взяли участь у конкурсі вчителів iChampions. За результатами конкурсу, учитель фізики продовжила навчання в рамках проекту в м. Києві та отримала право стати викладачем програми підвищення кваліфікації працівників освіти Apple Professional Development (APD). 

         У практиці роботи навчального закладу – проведення педагогічних рад, семінарів, уроків, заходів з використанням новітніх інформаційних технологій. Мультимедійні технології роблять урок наочнішим, жвавішим, цікавішим, сучаснішим. Використання ІКТ перетворює вчителя з авторитарного транслятора готових ідей на натхненника, здатного розбурхати інтелектуальний і творчий потенціал учня.

Перші кроки з реалізації проекту.

          

 

      

 

      

 

              

 

             

 

           

 

                   

 

                         

 

 

 

 

                                       

 

  

 

Пошук
Освітні сайти
Фраза дня

Сумська ЗОШ № 27 © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz