Неділя, 04.12.2016, 23:28

Головна » 2014 » Вересень » 5 » 1 Вересня
1 Вересня

Здрастуй, школо! Ненька Україна

Нас вітає всіх зі святом знань!

Нову сторінку шкільного життя розгорнула 1 вересня і наша школа. Емоційним, яскравим флеш-мобом «Україна – єдина країна» розпочалася урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Шкільну громаду вітали почесні гості Павловська Л.М. – провідний спеціаліст управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Дрига Т.В. – заступник начальника управління освіти і науки Сумської міської ради, Шевель І.М. - голова батьківського комітету школи, депутат Сумської міської ради VІ скликання.

Радо зустрічала школа своїх першокласників. До них із побажаннями звернулися учні 11 класу та перша вчителька Ушкалова Л.М. Запашні букети осінніх квітів подарували вчителям та гостям вдячні учні.

Директор школи Плотницька О.Ф.  висловила побажання: «Нехай дзвінко лунає вересневий дзвоник і школярі поспішають до школи. Нехай яскраво світить сонце у мирному небі над Україною, нехай батьки радіють успіхам своїх дітей!»

Право дати перший дзвоник для 1035 школярів закладу надано учениці  1-В класу Чічузі Богдані та учню 11-Б класу Олексенку Дмитру.

Майбутнє України – її дітей – благословляли на нові звершення барвистими рушниками-оберегами випускники школи, а нині – батьки першокласників Гоман С.О., Білера О.В., Косорогов І.М., Нагорна Н.Л., Кісіленко С.А., Шепель В.В.

На завершення свята учасники танцювальної композиції «Схід і Захід разом» з піднесенням і гордістю розгорнули жовто-блакитний стяг як символ єдиної незалежної держави.

З вірою в те, що країна буде жити й процвітати, що нація вільної України буде знана по всьому світу, учні  вирушили на перший шкільний урок «Україна - єдина країна».

Фотогалерея.

Переглядів: 142 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0