Неділя, 04.12.2016, 23:28

Головна » 2015 » Вересень » 2 » 1 вересня
1 вересня

Віддзвеніла весела карусель теплого літа, і 1 вересня знову зібрало нас у рідному колі. Ранок повниться мелодійними звуками, новий навчальний рік розпочинається урочистим хвилюючим святом.

Це останній шкільний першовересень для учнів 11-х класів, навчальний рік буде для них вирішальним, незабаром доведеться обирати професійну стежку. Майбутні випускники! Бажаємо вам підкорити нові вершини й досягти омріяної мети!

Цей рік буде роком роздумів, кропіткої праці, духовного зростання для дев’ятикласників, а учні 5-х класів роблять важливий крок на шляху до самостійності. Успіхів вам!

Розпочинається відкриття нової, часто нелегкої дороги  до знань для наших першачків. Нехай цей шкільний рік, а за ним і всі наступні, будуть схожі на одну з глав дивовижної книги, повної чудес і нових відкриттів!

Знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього. Ласкаво просимо до Країни знань!

Переглядів: 173 | Додав: admin1 | Рейтинг: 5.0/1