Неділя, 04.12.2016, 23:30

Головна » 2015 » Жовтень » 30 » "27-а має таланти"
"27-а має таланти"

Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе…

27 жовтня в школі відбувся конкурс «27-а має таланти», у якому взяли участь учні 5-11-х класів. Не дивлячись на те, що це період канікул, зал ледве вмістив усіх охочих продемонструвати свої таланти або підтримати виступаючих. На сцені – яскраве жанрове розмаїття. У конкурсній програмі взяли участь солісти, вокальні та танцювальні колективи, виконавці розмовного жанру і навіть юні спортсмени. Учасники заходу подарували присутнім справжнє шоу. Кожен виступ вражав, сповнював радістю та викликав щирі усмішки. Нагородження переможців конкурсу відбулося в п’яти номінаціях-сузір'ях: «Спортивне», «Співоче» ,  «Танцювальне», «Інструментальне» й «Літературне». Серед 5-7-х класів найкращими в спорті стали учні 5-Г класу,  І місце серед солістів виборола Мовчан Аліса (5-В), беззаперечними лідерами в танцях стала пара Гребеньков Денис і Мазур Раїса (5-Б). Переможцем у грі на інструменті став Бровко Андрій (7-Б). Серед 8-11-х класів І місце в «Співочому сузір’ї» посів вокальний ансамбль з 8-Б класу, в «Танцювальному»  – Радіонова Валерія та Чорномаз Еліна (9-Б), а неперевершеними в художньому читанні були Корнієнко Аліна та Франко Світлана (10-Б). Усі учасники отримали грамоти. Будемо сподіватися, що всі мрії конкурсантів здійсняться, таланти розквітатимуть, а наступного року сяятимуть ще яскравіше!

Переглядів: 108 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0