Неділя, 17.12.2017, 14:52

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2017 » Квітень » 14 » "Бережіть у собі людину!"
"Бережіть у собі людину!"

Є у світі цінності, над якими не владний час: світ з  розумінням добра і зла, любові і ненависті, відваги і підлості, безкорисності й егоїзму. Ці моральні закони вироблено століттями, передано з покоління в  покоління. Дещо змінюючись зовні, мораль постійна у самій своїй суті. Вона допомагає  зберегти найкраще, найсвітліше в людині. І скарбницею цих законів, тим дзеркалом, що відбиває життя, фокусуючи, підкреслюючи головне, були, є і будуть книги.

"Бережіть у собі людину!" — зі сторінок своїх оповідань закликає мудрий і дуже добрий Антон Павлович Чехов, творчість якого тісно пов'язана з Україною й нашим містом. Напрочуд майстерно у своїх коротеньких гумористичних оповіданнях Чехов вболіває за формування людської особистості, за збереження найкращих якостей людини у будь-яких життєвих випробуваннях. Письменник був упевнений, що людина стане кращою, коли їй покажуть, якими недоліками вона наділена. Допомогти у цьому Чехову вирішили учні шостих класів, які з неабияким запалом та акторською майстерністю зіграли  декілька  оповідань автора.

Привалов Єгор, Роугіяйнен Олексій, Конєв Владислав, Волощенко Максим, Трушина Аліна, Тертишник Данило, Солдатов Роман та Дяков Нікіта продемонстрували викриття пристосуванства та підлабузництва в оповіданні «Хамелеон». Проблему утиску сильними слабких, яку Чехов піднімає в оповіданні «Розмазня», втілили в акторській грі Лобода Олексій та Мовчан Аліса. Ровенський Роман, Панченко Катерина, Глянцев Тимур та Яловець Ангеліна донесли іронічний сміх Чехова над відсутністю морального стрижня у звичайних обивателів у постановці оповідання «Злий хлопчик». Сміливці Зюзько Юлія, Дегтярьова Дар'я, Павлова Валерія, Харченко Анастасія, Власов Дмитро та Латишев Богдан взяли на себе відповідальність перенести сюжет оповідання «Товстий і тонкий» у наші дні і тим самим показати актуальність та злободенність проблем чиношанування, самоприниження. А ось зіграти самого майстра лаконічної прози випала честь Галицькому Ігорю, і йому це вдалося на відмінно.

Інтерес до творчості Антона Павловича Чехова говорить про те, що ми прагнемо до вдосконалення своєї особистості, до звання «красивої» людини, у якої все прекрасне: і одяг, і душа, і думки...

Переглядів: 71 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017