Субота, 03.12.2016, 14:48

Головна » 2016 » Вересень » 30 » Благодійний Осінній ярмарок
Благодійний Осінній ярмарок

29 вересня в школі проведено традиційний Осінній ярмарок. Учні та їх батьки  на імпровізованих прилавках виклали  різні смаколики, виставили самовари та термоси з гарячими напоями. Пропонували продавці овочі та фрукти нового врожаю, кімнатні та садові квіти.

На подвір’ї школи працювало «Містечко майстрів»: бажаючі мали змогу навчитися виготовляти обереги. Були присутні на ярмарку волонтери з притулку для безпритульних тварин, на який щоразу школа перераховувала кошти.

Усього було зібрано рекордну суму – 23056 грн. 75 коп. Кошти передано хворим працівникам нашої школи, які перебувають на довготривалих лікарняних, учневі 2-Г класу,  на утримання безпритульних тварин та обладнання кабінетів. Дякуємо всім небайдужим!

Переглядів: 99 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0