Середа, 07.12.2016, 17:16

Головна » 2014 » Березень » 14 » Брейн-ринг з правознавства
Брейн-ринг з правознавства

Вітаємо з перемогою, маємо надію вона стане для Вас злітною прямою на шляху до нових звершень!

6 лютого на базі СумДУ відбувся брей-ринг з правознавства, в якому взяла участь команда нашої школи у складі: Валенкевич Марії(11-А), Побивайло Карини(11-Б), Кириленко Ольги(10-А), Скалянської Олени(10-А), Чайки Дарії(10-А) та Сайдан Владислави(10-Б). Гра була досить напруженою, але надзвичайно захоплюючою! Все як на іграх по телевізору:суворий ведучий, сильні, підготовлені команди та велика червона кнопка, від швидкості натискання на яку залежить кількість балів команди. Наставник, Юрій Володимирович, з затамованим подихом спостерігав за кожним жестом і звуком учасників. У нелегкій боротьбі дівчата вибороли почесне 3 місце серед шкіл міста!

Переглядів: 432 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0