Неділя, 04.12.2016, 23:27

Головна » 2016 » Вересень » 7 » "Це - наше і це - твоє"
"Це - наше і це - твоє"

Оця земля, це небо, ці стежини,

Поля безкрайні, річенька в гаю,

Усе – моє, все зветься – Україна,

Її – всім серцем, рідну, я люблю!

Так розпочався перший урок 2016-2017 навчального року в 2-Б  класі "Це - наше і це - твоє". Тетяна Володимирівна ознайомила учнів з основними історичними подіями становлення української державності, досягненнями України за роки незалежності. Діти з повагою згадали патріотів, котрі відстоювали нашу незалежність, і вшанували хвилиною мовчання тих, хто  задля вільного майбутнього поклав  своє життя. Школярі розповідали про звичаї та культурні традиції  українців та представників інших національностей, котрі проживають в Україні. З особливою цікавістю учні переглядали відеоролики каналу ПЛЮСПЛЮС про вишивку, обереги, кобзарство, різдвяні традиції, гопак, археологічні знахідки, дізнавалися багато нового й цікавого, розповідали про мальовничі куточки нашої країни, де побували влітку, демонстрували фото та малюнки. Незабутні враження залишилися в учнів від виготовлення символу класу – віночка, кожна рослинка в якому – то знак. Діти самі визначили найголовнішу людську рису – красу душі. Сподіваємося, вони виростуть гарними людьми й примножать досягнення України.

Переглядів: 32 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0