Субота, 03.12.2016, 14:47

Головна » 2015 » Березень » 5 » Четвертий тур загальношкільного конкурсу «Обличчя школи»
Четвертий тур загальношкільного конкурсу «Обличчя школи»

Четвертий тур загальношкільного конкурсу «Обличчя школи» не залишив жодного учня байдужим. Особиста реклама учасників проекту вражає оригінальністю, яскравістю, креативністю. Усі роботи заслуговують на увагу. Різні відомості, стилі оформлення, теми, способи подачі матеріалів, хобі, успіхи, фото…  До чого тільки не вдаються конкурсанти, аби зацікавити бажаючих голосувати! Та попереду ще один етап проекту, який, за словами екс-переможниці Аліни Грабової, є найскладнішим: учнівське голосування. Беручи до уваги активність учасників конкурсу, їх роботу протягом проекту та оригінальність баннерів, кожен з членів шкільного колективу обере свого фаворита, який, на його думку,  достойний звання «Обличчя школи 2015»!

Міністерство культури і відпочинку ШУР

Переглядів: 92 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0