Середа, 07.12.2016, 17:23

Головна » 2016 » Жовтень » 20 » Цікава зустріч
Цікава зустріч

У рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії  представники учнівського самоврядування школи зустрілися з депутатом  Сумської міської ради Вікторією  Павлівною  Гробовою – професором, викладачем Сумського університету внутрішніх справ. Вона  дуже цікаво розповіла учням про принципи роботи місцевого самоврядування та  переваги децентралізації. Наші старшокласники теж не пасли задніх, вони  продемонстрували власні знання з питань самоврядування у місті та школі, показали створений власноруч мультфільм із цієї теми. На заході були присутні  члени гуртка «Юні журналісти», які задали депутату   актуальні  питання. Вікторія Павлівна дала вичерпні відповіді, навела приклади з власного досвіду. Ця зустріч нікого не залишила байдужим.

Переглядів: 43 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0