Середа, 07.12.2016, 17:18

Головна » 2015 » Листопад » 10 » Цікаві екскурсії
Цікаві екскурсії

Золота осінь покликала школярів у мандри містами нашої славної Батьківщини.

П’ятикласників  зі своїми класними керівниками запросив на гостину тисячолітній Путивль. Школярі відвідали краєзнавчий музей, меморіальний комплекс у Спадщанському лісі, Музей партизанської слави, Музей зброї та військової техніки, оглянули землянки, вшанували пам'ять загиблих воїнів, похованих у братських могилах, сфотографувалися біля справжнього раритету – бронепоїзда  часів Другої світової війни,  пам’ятників Ярославні, С.А.Ковпаку. Особливі враження отримали учні від найдавнішої архітектурної пам’ятки – комплексу Мовчанського монастиря, який нині відвідують тисячі паломників, туристів та екскурсантів.

Радо й привітно зустрів Конотоп учнів 6-х класів. Оглядова екскурсія визначними місцями зачарувала юних сумчан. Екскурсанти відвідали Конотопський краєзнавчий музей, познайомилися з багатою історією й таємницею назви міста, і навіть уявили себе козаками. Але найбільше емоцій отримали школярі в Музеї авіації: вразила колекція гвинтокрилів, якими  користувалися раніше й користуються зараз; цікаво було оглянути техніку зовні, але особливо сподобалося відчути себе справжнім пілотом за штурвалом залізного птаха. Чудовим завершенням дня стала поїздка до садиби земного туризму. Незабутні враження залишилися в учнів від арабських скакунів, яких можна було не лише погодувати, а й покататися на них,  диких тварин,  яких розводять у природних умовах, тренувальної бази собак для полювання. А домашні млинці з парним молоком  зовсім розтопили  душі школярів. Додому всі повернулися задоволеними.

Переглядів: 67 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0