Середа, 12.12.2018, 22:14

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2018 » Квітень » 26 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

26 квітня – День цивільного захисту в школі – розпочався урочистою лінійкою, на якій директор школи Плотницька О. Ф. наголосила на тому, що найбільша цінність людини – це життя, отже, необхідно дотримуватися правил безпеки. Класні керівники провели виховні години про правила поводження під час пожежі, евакуації. Учні 6-А класу зустрілися з представниками  служби охорони праці та цивільного захисту ПАТ Сумигаз. Була проведена вікторина з охорони праці, учні переглянули відео, проаналізували основні помилки під час користування газовими приладами, училися визначати витік газу. Учні 6-7-х класів зустрілися з  представниками ДСНС України у Сумській області. Учням  продемонстрували облаштування пожежної машини та правила користування гідрантом. 8-9-і класи дізналися про різновиди вибухової техніки, небезпеку та наслідки її застосування. Особливо вразила школярів лабрадор Нора: вона продемонструвала свої навички пошуку вибухових речовин. Учні вдячні представникам відділу вибухотехнічного забезпечення та кінологічного центру ГУНП в Сумській області.

Переглядів: 114 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018