Вівторок, 06.12.2016, 13:17

Головна » 2015 » Травень » 22 » Зірниця
Зірниця

Виховання майбутніх захисників Вітчизни,  формування свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки, розвиток практичних умінь і навичок поведінки в екстремальних ситуаціях – завдання сьогодні дуже актуальне. Саме тому 15 травня  школа брала участь у грі-змаганні «Зірниця». Варто відмітити   загальний вигляд команди: костюми, головні убори, взуття – справжні захисники Вітчизни! Змагання передбачали ряд конкурсів, у яких мали проявити себе учасники. Приємно було спостерігати за нашими школярами. У конкурсі строю та пісні вони демонстрували виконання стройових прийомів. Команда показала високу якість їх виконання, добре звучала пісня, учасники команди діяли злагоджено, демонструючи дисципліну строю.

Воєнно-історичний конкурс базувався на виконанні диференційованих питань з воєнно-історичної та військової тематики. Важливо було дати точні та повні відповіді.

Цікавим для конкурсантів стали     змагання із стрільби  з пневматичної гвинтівки. Кожен учасник виконав 8 пострілів, з яких 3 пробні та 5 залікових. Оцінювалась загальна кількість набраних очок. Тут хотілося б кращого результату. Зате впевненими були учасники гри-змагання у конкурсі «Долікарська допомога»: добре виконали дії з надання першої лікарської допомоги та показали високий рівень теоретичних знань. Непогано справилася команда зі спортивними випробуваннями – швидкісний біг  30 м. та човниковий біг. Підтягування для хлопців – одне з важливих завдань. Щоб отримати гарний результат, треба постійно тренуватися. Приємно показувати результати, які важко перевершити. Чи вдалося отримати високий загальний результат, дізнаємося пізніше. Але, в будь-якому випадку, участь у грі не була марною. Поверталися із змагань задоволені, з гарним настроєм і планами на майбутнє.

Вітаємо команду школи із зайнятим ІІІ місцем у грі-змаганні «Зірниця»!

Переглядів: 101 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0