Вівторок, 06.12.2016, 13:12

Головна » 2014 » Жовтень » 1 » День європейських мов
День європейських мов

Безсмертя народу — в його мові.

Аркадій Давидович

Європейський день мов вважається традиційним святом у Європі з 2001 року. Він відзначається 26 вересня для    підтримки розвитку мов і їх розмаїття. Цього дня в школі учасниками Євроклубу була проведена акція «Привіт, Європо!»: учні  підготували стіннівки, оформили куточок до свята, агітбригада відвідала учнівські колективи, познайомила школярів з  історією започаткування Європейського дня мов, ознайомила з цікавими фактами. Особливо учням сподобалося вітання та  побажання успіхів  п’ятнадцятьма мовами. Яскраві різнокольорові листівки всім підняли настрій.

Мода на володіння іноземними мовами не проходить ніколи. Ще в ХVІІІ столітті вважалося дуже модним використовувати іноземні слова. Стандартом для сучасного європейця вважається володіння, як мінімум, двома іноземними мовами. Тому Європейський день мов закликає до викладання та вивчення іноземних мов, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами.

Переглядів: 178 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0