Вівторок, 06.12.2016, 13:14

Головна » 2015 » Вересень » 25 » День Миру
День Миру

ЛЮДИНА СТВОРЕНА ПРИРОДОЮ ДЛЯ МИРУ,  А НЕ ДЛЯ ВІЙНИ, НАРОДЖЕНА ДЛЯ РАДОСТІ, А НЕ ДЛЯ ГОРЯ...
ФРАНСУА РАБЛЕ

Щороку  в третій вівторок вересня люди в різних куточках земної кулі віддають данину Миру. У 2002 році свято запровадили і в Україні. Навряд чи хтось підозрював, що воно стане найважливішим для нас через якийсь десяток років. Сьогодні мир у рідній  країні – найзаповітніше бажання усіх українців, котре ми висловлюємо згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята долучилася й наша школа. Усім –  і дітям, і дорослим – хотілося в цей день зробити щось таке, що наблизило  б нас до миру. Учні 7-9-х класів підготували стіннівки «Мирне небо – планеті Земля»,  закликаючи  всіх до збереження миру в усьому світі, в Україні, в кожній сім’ї, у наших серцях. Серед колективів 5-7-х класів проведено конкурс малюнка на асфальті. Роботи 5-А та 6-Б класів журі оцінило  найбільшою кількістю балів.  На «Уроках  миру» школярі ознайомились з історією створення миротворчого руху, діяльністю Української Ради Миру, ділилися своїм розумінням понять «мир», «дружба», «патріотизм», презентували свої малюнки, листівки, читали власні твори . Так пройшов День Миру, а так хочеться, щоб він став Роком Миру, Десятиліттям Миру, Століттям Миру!

Переглядів: 173 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0