Понеділок, 19.11.2018, 02:20

Головна » 2018 » Вересень » 21 » День миру!
День миру!

Найбільше у світі щастя – це мир. Коли всі живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди в різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру –  свято, покликане змусити всіх не тільки замислитись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання всіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.

Розпочалося все рано-вранці з вітання вчителів, учнів, та їх батьків представниками учнівського самоврядування: усі, хто приходив до школи, отримали Голуба миру й сюрприз із Кошика побажань. Молодші школярі малювали свої мрії на папері та асфальті, а вихованці груп продовженого дня створили власні композиції до свята. Учні 5-11 класів взяли участь у флешмобі «Голуб миру».

Бажаємо всім мирного неба та добра!

Переглядів: 48 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018