Субота, 03.12.2016, 14:45

Головна » 2015 » Вересень » 4 » День міста
День міста

Учні нашої школи брали активну участь у загальноміських заходах з нагоди 72-ї річниці визволення міста Суми і 360-ї річниці з дня його заснування.

2 вересня о 15годині учениці  Дорошенко К. і Паращенко Д. (9-А клас) на чолі з педагогом-організатором Ворохтою А.В. відвідали  бібліотечну філію №2, де відбулося урочисте відкриття музейної кімнати військового льотчика, письменника, журналіста Володимира Олександровича П`янкова. Учні нашої школи ознайомились із експонатами, які були представлені. Гостей заходу  привітав заступник міського голови С.Я.Пак, зі спогадами виступили ветерани. У святковому концерті взяли участь учні ЗОШ №6, ансамбль хорового співу. Особливо вразила учасників свята поезія заступника голови ветеранської організації М. М. Чижиченка, прочитана автором. О 16 годині  представники учнівського самоврядування відвідали концерт до «Свята вулиці СКД» у сквері по вул. К. Зеленко. Учасників свята привітав міський голова О.О.Лисенко.  До уваги глядачів були представлені яскраві художні номери.  Учениця 10-А класу Кравченко І. виступала у складі народного зразкового хореографічного колективу «Барвінок».

Ворохта А.В., педагог-організатор

Переглядів: 100 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0