Неділя, 04.12.2016, 23:28

Головна » 2015 » Вересень » 15 » День пам'яті Катерини Зеленко
День пам'яті Катерини Зеленко

12 вересня – День пам'яті Катерини Зеленко, першої жінки-льотчиці, яка здійснила повітряний таран ворожого літака. Її ім’я носить шкільний Музей Бойової Слави. Вшановуючи пам'ять «Дівчини з легенди», у школі проведено конкурси малюнків для молодших школярів  та квіткових композицій для 5-11-их класів.  Учні початкової  школи особливо перейнялися  долею героїні. Журі довелося добре попрацювати, аби  серед великої кількості робіт обрати найкращі. Перше місце в конкурсі  малюнків  «Вона, ніби птах у польоті»  отримали роботи учня 1-Г  класу Швеця Дениса та учениці 2-В класу Тригуб Станіслави. ІІ місце посіла Шульгіна Єлизавета (4-В), ІІІ – Шепіль Софія (2-В). Абсолютним переможцем у конкурсі  квіткових композицій «Перерваний політ» став колектив 10-Б класу. Заслужені нагороди учні отримали на засіданні старостату.  Дякуємо всім учасникам і вітаємо переможців!

Переглядів: 167 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0