Середа, 07.12.2016, 17:21

Головна » 2015 » Вересень » 25 » День партизанської слави
День партизанської слави

22 вересня – День партизанської слави. Учні нашої школи  вшанували подвиг партизанів та підпільників у період Великої Вітчизняної Війни:  на  класних виховних годинах  розповіли про перші загони партизанів, переглянули відеорозповіді учасників та очевидців тих подій про подвиги наших героїв, хвилиною мовчання вшанували тих, хто поліг, зупиняючи нацистську навалу. Представники учнівського самоврядування підготували та презентували експрес-інформацію про партизанське об'єднання Ковпака, що утворилося з окремих загонів на території Сумщини й  успішно діяло на тимчасово окупованій території України в тилу фашистських військ. Старшокласники наголосили, що ми не повинні забувати тих, хто відстояв право людей на свободу.

Переглядів: 83 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0