Субота, 03.12.2016, 14:46

Головна » 2015 » Жовтень » 15 » День справжніх козаків
День справжніх козаків

Де сьогодні можна побачити справжніх козаків? Говорять, що їх уже давно не існує. Неправда, справжні козаки –  патріотична молодь нашої країни. І, безумовно, хлопці нашої школи, бо вони довели це на щорічних «Козацьких забавах».

10 жовтня у спортивній залі школи відбулися традиційні змагання між хлопцями 10 -11-х класів, що об’єдналися в дві команди: «Веселі козачата» (парубки 10-А і 11-Б класів) та «ФІФ» (парубки 10-Б та 11-А класів). Конкурси були дійсно для справжніх козаків: біг з перепонами, силові вправи, випробування  для командного духу, завдання, що визначають рівень ерудованості хлопців – одним словом, було все, щоб дійсно продемонструвати належність до козацького роду. Під час невеличких перерв дівчата дарували музичні вітання, підтримуючи  команди. Перемогу отримали «Веселі козачата». Вітаємо справжніх козаків і бажаємо нових досягнень!

Переглядів: 122 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0