Середа, 07.12.2016, 17:16

Головна » 2015 » Лютий » 17 » День святого Валентина
День святого Валентина

Останнім часом 14 лютого святкують не лише закохані. Цей день став для всіх  приводом обмінятися поздоровленнями та найщирішими побажаннями. Так українці готували й доставляли приємні сюрпризи для воїнів, виражаючи свою повагу, шану, підтримку. А в нашій школі  представники ШУР вирішили, що любов дітям потрібно прищеплювати змалку. Тому напередодні Дня святого Валентина до школи завітали янголята з привітаннями. Вони запропонували кожному вибрати валентинку. На червоних вустах – лише позитивні передбачення: на когось чекають приємні зміни, комусь посміхнеться доля, а хтось отримає цукерки, іграшки, листівки. Милі створіння бажали всім справжніх почуттів: любові, підтримки, розуміння, співчуття, і, звичайно, миру! У країні, у сім'ї, в душі.

Переглядів: 97 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0