Вівторок, 21.11.2017, 19:59

Головна » 2017 » Листопад » 9 » День української писемності та мови
День української писемності та мови

9 листопада – День української писемності та мови. У бібліотеці оформлено виставку довідкової та художньої літератури, підготовлено відеоряд «Мова – це віконце, через яке людина бачить світ», який демонструвався на перервах. П'ятикласників ознайомили з історією виникнення свята, вдосконалюючи навички з правопису. Учні 6-х класів на уроках української мови колективно виготовляли плакат «Рідна мова калинова», переглядали відео «Цікаві факти про українську мову». Семикласники брали участь в  акції «Говори українською!»складали вірші про рідну мову. Дуже зворушливим був флешмоб «Комплімент українській мові». Для учнів 8-х класів організовано відеолекторій  «Походження української мови».

О 12 годині 30 хвилин учні та працівники школи долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Завжди актуальними залишаються слова Максима Рильського: «Мова - втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її!».

Переглядів: 43 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017