Середа, 12.12.2018, 23:17

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2018 » Квітень » 23 » День відкритих дверей!
День відкритих дверей!

20 квітня 2018 року в школі проведено День відкритих дверей.  Усі охочі мали змогу зануритися в атмосферу освітнього процесу, поспілкуватися з учителями та учнями, здійснити екскурсії до музейної кімнати «Берегиня» та музею бойової слави імені К.І. Зеленко, бути присутніми на заняттях гуртків «Світ захоплень», «Художня обробка деревини» та на спортивному святі для учнів 1-2 класів «Рух – це здоров’я». Також у рамках Дня відкритих дверей відбулося урочисте закриття загальношкільного конкурсу «Обличчя школи». Переможцями в номінації «Титани науки» стала Денисенко Інна (9-Б); у номінації «Золоті перлини» – Лободюк Софія (10-А); у номінації «Золоте і чуйне серце» – Ісаєва Богдана (11-Б); у номінації «Олімпійська надія» – Голубенко Ліна (6-Б).

Переглядів: 108 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018